הסעות בבאר שבע

עם שירותי חברת אבי הסעות, אתם כבר לא צריכים להמתין לרכבות ואוטובוסים שאינם עומדים בזמנים, להצטופף עם נוסעים זרים או להוציא את הרכב ולנסוע במשך שעות ארוכות. מגוון הרכבים המתוחזקים, הממוזגים והנוחים שלנו, הנהגים הזהירים והמנוסים והשירות האמין והמקצועי שלנו, יבטיחו לכם נסיעות מהנות ורגועות.

נסיעות מבאר שבע באוטובוסים, רכבות או ברכב פרטי? למה לעייף את עצמכם ככה?

למרות שהעיר באר שבע נמצאת במגמת פיתוח, עדיין לא ניתן להתעלם מכך שהעיר נמצאת בדרום הארץ. מיקומה של העיר דורש מכם – תושבי העיר, שנוסעים לעבודה שנמצאת למשל במרכז, לטיולים ברחבי הארץ או לאירועים שונים, לנסוע במשך זמן רב.

נסיעות ברכבים פרטיים אל תל אביב למשל, אורכות בסביבות שעה וחצי לכיוון ונסיעות באוטובוסים אורכות גם הן בסביבות שעה וחצי. נסיעות ברכבות אורכות גם כשעה וחצי ואי אפשר להתעלם מכך שבתחילת השבוע ובסוף השבוע הרכבות עמוסות במיוחד בשל עלייתם של חיילים רבים. כמובן שישנם שיבושים שרק מקשים על תושבי באר שבע. להלן כתבה שפורסמה באתר ברנז'ה חדשות באר שבע והנגב. הכתבה ממחישה את בעיות התחבורה עמם נאלצים תושבי באר שבע להתמודד, בעיות שגוזלות מהם זמן רב

הסעות בבאר שבע

אבי הסעות היא הפיתרון המושלם להגעה למרכז

בזכות השקיפות והאימנות

מכיוון שאנו דוגלים בשקיפות ואמינות, אנו מציגים את מחירינו באתר ומאפשרים לכל לקוחותינו לדעת בדיוק מהי עלות הנסיעה. כמו כן, ניתן לצלצל אלינו ולקבל הצעת מחיר. חשוב לנו לציין שהמחירים שלנו לא יעלו ומהרגע שבו תחליטו להיעזר בשירותינו, תוכלו להיות בטוחים שגם במקרה של תקלה ברכב או במקרה שנהגינו יהיה חולה, תמיד נדאג לכם במהירות, נספק רכב חלופי ולא נעלה את המחיר, זאת בניגוד לחברות הסעות אחרות שעשויות לפעול כך.

בזכות מגוון הרכבים

בין הרכבים השונים שברשותינו, תוכלו למצוא מוניות גדולות, מיניבוסים, מידיבוסים ואוטובוסים. מגוון הרכבים הגדול שלנו מאפשר לנו לתת מענה לקבוצות בכל גודל. ניתן להזמין מונית קטנה שמיועדת עבור שישה נוסעים ועד צי של כמה אוטובוסים לקבוצות גדולות במיוחד. בנוסף תמיד תוכלו לקבל את מפרט הרכבים ואפילו תמונות בכדי להתרשם.