הסעות למצדה

בנוחות ובמהירות

מצדה מושכת מגוון מטיילים – ביניהם קבוצות ומשפחות. בין המטיילים ניתן לראות הרבה קבוצות גדולות של תיירים ותלמידים שמגיעים אל המקום כדי להעשיר את הידע, ללמוד על חשיבותה של מצדה וליהנות מיופייה. לצד החשיבות הרבה של הביקור במצדה, אין להתעלם מכך שהדרך אליה ארוכה ועשויה להיות מאוד מתישה. בעזרת אבי הסעות, ניתן לשפר את חווית הנסיעה ולאפשר לכל המבקרים במצדה ליהנות מנסיעה ברכבים מרווחים ולבלות עם בני המשפחה, התיירים האחרים או החברים לאורך כל הנסיעה.

החלופות לנסיעה מרוכזת למצדה לא משתלמות

מצדה מושכת מגוון מטיילים – ביניהם קבוצות ומשפחות. בין המטיילים ניתן לראות הרבה קבוצות גדולות של תיירים ותלמידים שמגיעים אל המקום כדי להעשיר את הידע, ללמוד על חשיבותה של מצדה וליהנות מיופייה.

לצד החשיבות הרבה של הביקור במצדה, אין להתעלם מכך שהדרך אליה ארוכה ועשויה להיות מאוד מתישה. בעזרת שירותי החברה שלנו – אבי הסעות, ניתן לשפר את חווית הנסיעה ולאפשר לכל המבקרים במצדה ליהנות מנסיעה ברכבים מרווחים ולבלות עם בני המשפחה, התיירים האחרים או החברים לאורך כל הנסיעה.

הסעות למצדה

הסעות למצדה באבי הסעות כן משתלמות!

במידה שאתם מעוניינים לנסוע לביקור במצדה ורוצים לחסוך את הצורך לנסוע בתחבורה ציבורית מתישה או ברכבים פרטיים, אתם מוזמנים לפנות אל חברת ההסעות המקצועית שלנו – אבי הסעות. בעזרת שירותינו תוכלו לחסוך לעצמכם את הצורך לנסוע במספר רכבים, לבזבז כספים על דלק ולהגדיל את הפגיעה באיכות הסביבה ביחס לנסיעה ברכב אחד.

בזכות הנהגים

נהגינו המקצועיים מכירים היטב את דרכי ההסעות בדרום ומקפידים על עמידה בזמנים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות – שהנהגים יקפידו על כל כללי הבטיחות ושתגיעו ליעדכם בזמן. במידה ואתם מעוניינים להסיע תלמידים, תוכלו להיות רגועים, שכן כל הנהגים שלנו מחזיקים ברישיון להסעות תלמידים וכל הנוסעים מבוטחים.

בזכות המחירים

נוכל לשלוח לכם הצעת מחיר אונליין ותוכלו גם למצוא מחירון מפורט באתר שלנו. חשוב לנו מאוד שלא "למשוך" את לקוחותינו ואנו מעוניינים להעניק לכל לקוח את כל המידע הנחוץ במהירות. קבלת המידע במהירות תאפשר לכם לחסוך זמן יקר וכאבי ראש.

בזכות הרכבים

החברה שלנו מציעה מגוון נרחב של רכבים בגדלים שונים, כך שתוכלו להזמין מאתנו מוניות גדולות שמכילות 10/8 מקומות ישיבה, מיניבוסים שמכילים 14/20 מקומות ישיבה, מידיבוסים שמכילים  23/28/40 מקומות ישיבה ואוטובוסים שמכילים 53/60 מקומות ישיבה. כל הרכבים שלנו מרווחים, ממוזגים, נוחים, מאובזרים בטכנולוגיות חדישות ועוברים בדיקות של קצין בטיחות.

אם תרצו לקבל מפרטים ותמונות של הרכבים, נוכל לשלוח לכם את המידע אונליין.

על מצדה המרתקת

מצדה הוא אתר חשוב למדיי, שכן מצדה הייתה מצודתו של המלך הורדוס וכן המשלט האחרון של הקנאים בעת המרד הגדול ברומאים – מרד שחל בין שנת 66 עד שנת 73. המקום הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת בינלאומי של האו"ם.

במצדה היפה ניתן לראות שרידים ארכיאולוגים מתקופתו של הורדוס, ביניהם: מפעל לאגירה של מים, מחסנים, בית מרחץ וארמונות. בנוסף לכך, ניתן לראות במקום שרידים מתקופת הקנאים. המבנים השונים סייעו בהגנה. מעבר לכך, הסיפור של מצדה מרתק ומסמל את כוחם של היהודים מול הכובש הזר.

כבר שנים רבות מהווה מצדה יעד תיירות פופולארי, למעשה, עוד בטרם הקמתה של מדינת ישראל עלו למצדה קבוצות של הפלמ"ח וקבוצות של תנועות נוער.

חברת הסעות למצדה