הסעות לפורום

אם כבר חוגגים אז כמו שצריך!

במידה שאתם מתכננים לנסוע אל הפורום עם חבריכם ואתם מתגוררים באזור המרכז, צפויה לכם נסיעה ארוכה ומתישה. תוכלו לחסוך לעצמכם את העייפות שמתלווה לנסיעה, את הצורך להוציא מספר רכבים ואת שאר הבעיות שמתלוות לחגיגה באזור כה מרוחק מהמרכז, על ידי קבלת שירות מחברת ההסעות שלנו – אבי הסעות, נעים מאוד, אנחנו כאן לשירותכם.

מחירון הסעות לפורום באר שבע

לנסיעה הלוך וחזור

2800

אוטובוס
53 מקומות

1250

מיניבוס
14 מקומות

1400

מיניבוס 20 מקומות

נהיגה למקום זה פשוט באסה!

הנסיעה אל המועדון שנמצא בבאר שבע הרחוקה, ארוכה ביותר ועשויה להתיש את הצעירים ולגם למנוע מהם את שתיית האלכוהול. אחת הבעיות הבולטות ביותר של נסיעות בלילה, בעיקר לאחר חזרה ממועדון בו רוב הצעירים שותים, היא הסיכונים של נהיגה בשכרות. במקרה הקל מסתכן הנהג בשלילת רישיון הנהיגה שלו, במקרים קשים מסכן הנהג את חייו ואת חייהם של חבריו.

מעבר לזאת, במידה שמדובר על קבוצת חברים, הם יצטרכו להוציא מספר רכבים ולשלם לא מעט כסף על הדלק… ועל מוניות ברור שאין בכלל מה לדבר

הסעות לפורום באר שבע

הסעות לפורום באבי הסעות זה הפיתרון המושלם!

בזכות המחירים

במידה שתפנו אלינו, תוכלו להסיר דאגה מנושא המחיר, המחירים שלנו משתלמים במיוחד! מוזמנים לבדוק את מחירון ההסעות שלנו ולראות בעצמכם או להתקשר ולקבל את המחירים אונליין. בנוסף,החברה שלנו אמינה ביותר ובמידה שאנו סוגרים על מחיר הוא נשאר קבוע. אין אצלנו הפתעות ואין טריקים של הרגע האחרון.

בזכות הפריסה

אנו מספקים שירותים בכל רחבי הארץ, כך שלא משנה היכן אתם מתגוררים, נוכל לאסוף אתכם ולהביא אתכם אל הפורום. במידה שתפנו אלינו, לא תצטרכו לקבל שירות מחברות אחרות שמספקות הסעות בדרום או במרכז בלבד. נוכל לאסוף אתכם ממספר נקודות ולאפשר לכולם לנסוע ביחד וליהנות מזמן איכות כבר בדרך למסיבה ולאחר שתסיימו (כמובן שתוכלו גם לישון בדרך חזרה).

בזכות הביטחות

במידה שאתם מעוניינים לבלות במועדון הפורום ומתגוררים באזור המרכז, נוכל לקחת אתכם מביתכם ולהסיע אתכם אל היעד בבטחה ויותר חשוב מכך, להחזיר אתכם הביתה בשלום. אחד היתרונות הגדולים הוא שתוכלו לשתות בלי לסכן את רישיון הנהיגה שלכם ואת חייכם. חשוב להבין שהסיכויים לכך שנהגים ששותים אלכוהול – גם אם מדובר על הכמות המותרת, יהיו מעורבים בתאונות, גדל בצורה משמעותית. בהשוואה לנהגים שאינם שותים. הסיכון גדל ב 40% – לפי הסטטיסטיקות, נראה כי 15%-20% מהנהגים שנהרגו בתאונות נהגו לאחר שהם שתו אלכוהול. תחסכו את זה מעצמכם

קצת על הפורום

אולי אתם לא יודעים, אך מועדון הפורום קיים כבר משנת 1988. את המועדון הקימו רועי שוורץ ויוסי שוורץ ומאז ועד ימינו הוא נחשב למועדון מוביל בישראל.

אם עוד לא ביקרתם במועדון, מצפה לכם חוויה ייחודית: במועדון תמצאו מספר אולמות: אולם קיץ, גלריה, אולם דאנס בר ואולם מרכזי, כאשר כל אולם מעוצב בסגנון שונה ובכל אולם מושמעת מוזיקה שונה.

הסעות לפורום