הסעות לים המלח

מגיעים גם לנקודה הנמוכה בעולם

ים המלח הוא מקום נפלא בו ניתן ליהנות מחופשה בריאה וייחודית. יחד עם זאת, הדרך אל ים המלח ארוכה מאוד ועשויה להתיש גם את חובבי הנהיגה. באמצעות שירותי ההסעות של החברה שלנו – אבי הסעות, ניתן לגרום לנסיעה להפוך להיות חלק מהנה מהטיול ולאפשר לכל המטיילים לנסוע ביחד ולהגיע אל היעד כשהם מלאים באנרגיות חיוביות.

מחירון הסעות לים המלח

לנהג צמוד עד 12 שעות

3000

אוטובוס
53 מקומות

1700

מיניבוס
14 מקומות

2000

מיניבוס 20 מקומות

הנסיעה לים המלח אינה כה פשוטה

ים המלח נמצא במקום הנמוך ביותר בעולם – כ- 430 מטרים מתחת לפני הים, במרכזו של הבקע הסורי אפריקאי – בין מדבר יהודה והמדבר הירדני והדרך אליו ארוכה מאוד ועומדת על שעתיים וחצי בערך.

הנסיעה הארוכה עשויה להתיש את הנהגים ומעבר לכך – למנוע מהנהגים ליהנות מזמן איכות עם בני המשפחה או החברים, משום שעליהם להישאר מרוכזים בנהיגה.

במידה שמדובר על קבוצה שנוסעת אל ים המלח, יהיה צורך להוציא מספר רכבים פרטיים, דבר שיגרום לבזבוז דלק ופגיעה רבה באיכות הסביבה (בהשוואה לנסיעה ברכב אחד). נוסף על כך, סביר להניח שיהיה גם צורך לאסוף חלק מהמטיילים מנקודות שונות והאיסוף יאריך עוד יותר את הנסיעה הארוכה.

השכרת מיניבוס לים המלח

השכרת מיניבוס לים המלח באבי הסעות!

בזכות הנהגים

הנהגים שלנו מנוסים, אדיבים, מבצעים המון הסעות בדרום, מכירים היטב את הדרכים ומעניקים לכל הלקוחות יחס אישי. הם יוכלו להסיע אתכם לים המלח, להישאר צמודים אליכם לאורך כל הטיול ולהסיע אתכם ממקום למקום, ולאחר יסיעו אתכם בבטחה לביתכם. חשוב לנו לציין שכל הנהגים שעובדים בחברה שלנו מחזיקים גם ברישיון הסעות ילדים תלמידים וילדים, כך שתוכלו להסיר דאגה – כל הנוסעים בהסעות שלנו מבוטחים.

בזכות השירות

במידה שאתם רוצים לנסוע לים המלח וליהנות מכל נפלאותיו ומשפע האטרקציות שקיימות באזור, בלי לדאוג בנוגע להסעות, אתם מוזמנים לפנות אלינו – אל חברת אבי הסעות ולהפוך את חווית הנסיעה שלכם לנעימה ורגועה. החברה שלנו מספקת שירותים בכל רחבי הארץ ונוכל לאסוף אתכם מנקודות שונות ולאפשר לכם ליהנות מנסיעה משותפת, בלי להוציא רכבים פרטיים, בלי לעמוד בפקקים ובלי להשקיע זמן ומאמצים בארגון ההסעות.

בזכות הנהגים

הרכבים שלנו מתוחזקים, מרווחים, ממוזגים ומאובזרים בטכנולוגיות שונות שמשפרות את חווית הנסיעה. תוכלו לבחור בין מגוון רכבים בגדלים שונים. אנו מחזיקים במוניות גדולות שמכילות 8 או 10 מושבים, מיניבוסים שמכילים 14 מושבים או 20 מושבים, מידיבוסים שמכילים 23 מושבים, 28 מושבים או 40 מושבים ואוטובוסים שמכילים 53 מושבים או 60 מושבים, כך שניתן להתאים את גודל הרכב לכל קבוצת נוסעים. במידה שתרצו לקבל מפרטים ותמונות של הרכבים השונים, נוכל לשלוח אותם אונליין. 

בזכות המחירים

נוסף על כך, נוכל לשלוח אליכם הצעת מחיר אונליין, כך שלא תצטרכו להמתין ותקבלו את המידע באותה שיחה. מעבר לכך, תוכלו למצוא מידע אודות המחירים במחירון ההסעות המפורט שלנו שמופיע באתר החברה.

קצת על ים המלח

ים המלח הוא אחד היעדים הפופולאריים ביותר בישראל וניתן להבין מדוע. ים המלח מתאפיין בתכונות מרפאות ויכול לסייע מאוד לאנשים שסובלים ממחלות עור ובעיות נשימה.

מעניין לדעת שפילו המלכה קליאופטרה הכירה בנפלאותיו של ים המלח והצליחה לשכנע את מרקוס אנטוניוס לתת לה את האזור. לפי המקורות, השתמשה המלכה בבוץ של ים המלח כדי לשמר את יופייה.

אזור ים המלח גדוש בבתי מלון איכותיים ואטרקציות, ביניהן: אתרים היסטוריים וארכיאולוגיים, טיולי ג'יפים ומסלולי טיולים לצד נחלים, כאשר ליד הנחלים מתעופפות להן שפיריות וניתן לראות גם יעלים. נוסף על כך, המקום חם ושמשי והנופים יפים ומלאים בצבעים.

הסעות לים המלח