הסעות בירושלים

אם גם אתם צריכים להגיע לירושלים או ממנה אבל כבר מבינים שמצב התחבורה הציבורית או הנסיעות הארוכות לא מאפשרות זאת, כדאי שתכירו את החברה ההסעות שלנו – אבי הסעות ותתחילו לנסוע בשלווה ובנחת בלי להסתבך בדרכים ובלי להיאלץ להתמודד עם עומסים ותקלות.

מחירון הסעות לירושלים

לעד 10 שעות טיול עם נהג צמוד באזור ירושלים

2800

אוטובוס
53 מקומות

1400

מיניבוס
14 מקומות

1500

מיניבוס
עד 20 מקומות

ירושלים – כל כך מיוחדת, אך כל כך בעייתית מבחינת תחבורה

מספר האנשים שמבקרים את ירושלים הינו גבוה ביותר ורק בשנה שעברה נמצאה ירושלים בראש רשימת היעדים העולמית של התיירות. אך לצד הגאווה הגדולה של היותה של ירושלים עיר כה פופולארית, עומס האנשים שמגיעים אל העיר מקשה מאוד על ההתניידות בה.

בעיית עומס האנשים שנמצאים בעיר מצטרפת לבעיות נוספות שמאפיינות את התחבורה של ירושלים ומקשות על ההתניידות בה, בין הבעיות הללו ניתן לציין את הטופוגרפיה ההררית של ירושלים ואת הבנייה הצפופה באזוריה הישנים, בהם מתגוררים הרבה אנשים.

בנוסף לכך, ירושלים רחוקה מערים רבות, ולכן, נאלצים אנשים שמעוניינים להגיע ליעדים שונים שנמצאים מחוץ לעיר לנסוע במשך זמן רב.

הסעות למרכז מירושלים למשל, אורכת בסביבות שעה ורבע ברכב פרטי, בעוד נסיעה באוטובוסים אורכת כמעט שעה. נסיעה ברכבת אורכת שעה וחצי ודורשת החלפת רכבת ונסיעה במונית עולה מעל 300 שקלים לכיוון ואינה מתאימה לקבוצת של נוסעים.

אם גם לכם נמאס לנהוג במשך זמן רב ברכב פרטי כאשר אתם יוצאים מירושלים, או במידה שמאסתם בתחבורה הציבורית המתישה, תוכלו לפנות אל חברת ההסעות שלנו – אבי הסעות, ולנפנף לשלום לבעיות התחבורה מהן סבלתם עד עתה.

הסעות בירושלים

חברת הסעות בירושלים זה אבי הסעות!

בזכות הנהגים

שירותי ההסעות שלנו יכולים לחסוך לכם זמן יקר, כעסים ותסכול. בחברה שלנו עובדים נהגים מקצועיים, זהירים ומנוסים שמחזיקים בין היתר ברישיון הסעות תלמידים ילדים וכל נהגינו מעניקים לנוסעים יחס אדיב.

נהגינו מכירים היטב את כל הארץ ויודעים כיצד לבחור את המסלולים הבטוחים והמהירים ביותר, תוך התחשבות במצב הכבישים ובעומסים.

בזכות הזמינות

יתרון נוסף של החברה שלנו הוא הזמינות. לאחר שבוצעה הזמנה ולאחר שהנוסעים יוצאים אל הדרך, איננו נעלמים ואנו תמיד נמצאים בקשר עם הנהגים ויודעים בדיוק מה מתרחש. במידה שמתעוררת בעיה, כמו למשל תקלה ברכב שהוזמן, אנו שולחים רכב חלופי במהירות ודואגים לכך שהנוסעים שלנו לא ייפגעו בשל התקלה בשום צורה – לא יבזבזו זמן ולא ישלמו מחיר גבוה יותר מהמחיר שסוכם.

בזכות הרכבים

אנו מחזיקים במגוון רכבים, ביניהם: מוניות גדולות ומרווחות, מיניבוסים, מידיבוסים ואוטובוסים, כך שבמידה שתקבלו מאתנו שירותי הסעות, תוכלו לבחור ברכב שעונה על הצרכים שלכם ומאפשר לכם לנסוע בנוחות.

אנו יכולים להציע רכבים שמכילים 8 מקומות ישיבה ועד 60 מקומות ישיבה. מבחר הרכבים שלנו מאפשר לנו לספק שירותי הסעות לטיולים שמתקיימים ברחבי הארץ, לעובדים שנוסעים אל מקום עבודתם, לאנשים שנוסעים לאירועים שונים ולכל מטרה אחרת.

איסוף מכל נקודה

מעבר לזאת, יכולים נהגינו לאסוף את הנוסעים מנקודות שונות ברחבי הארץ. אם למשל אתם מתכננים לצאת לטיול, יכולים הנהגים לאסוף את כל קבוצת המטיילים ולאפשר לכולם לנסוע ביחד, להימנע מסיבוכים, שימוש בתחבורה ציבורית או נסיעה ממושכת ברכבים פרטיים. בצורה זו תוכלו להגיע אל היעד באותו הזמן ולהתחיל בטיול כשאתם מרוצים ונינוחים.