הסעות בבית שמש

במידה שאתם מתגוררים בבית שמש, סביר להניח שגם אתם נתקלתם בבעיות התחבורה ובצורך לנסוע מרחקים ארוכים. כל אלו עשויים להתיש די במהרה. אך יש לחברת ההסעות שלנו – אבי הסעות, בשורות משמחות עבורכם, עם מחירים משתלמים במיוחד! רכבים בכל גודל שתצטרכו ופריסה והגעה לכל נקודה בארץ, מעתה תוכלו להניח את הבעיות הללו בצד ולהתחיל לנסוע לכל יעד בארץ בכיף ובנחת.

העיר בית שמש נמצאת במגמת התפתחות, אך לצד ההתפתחות, התחבורה שבעיר אינה מתייעלת וכתוצאה מכך נוצר מצב שבו אין מענה לצרכי התושבים. המצב הוא כל כך מביש עד שפורסם על כך מאמר באתר עיריית בית שמש, המאמר מציג את בעייתיות התחבורה הציבורית בעיר

כמו כן, נאלצים התושבים שנוסעים ליעדים שונים ברכב פרטי, וניקח לדוגמה את תל אביב, לנסוע במשך 60 דקות ומעלה. נסיעה בתחבורה ציבורית לתל אביב אורכת מעל לשעה ודורשת החלפת אוטובוסים. מונית מבית שמש לתל אביב עולה מעל 200 שקלים לכיוון, כאשר היא לא עונה על הצרכים של קבוצות נוסעים.

הסעות בבית שמש

חברת הסעות בבית שמש זה רק אבי הסעות!

בזכות הרכבים

יתרון גדול של החברה שלנו הוא שאנו מחזיקים במגוון רכבים, כך שבמידה שתפנו אלינו, נוכל להציע לכם מבחר נרחב של רכבים בגדלים שונים ולהתאים את הרכב למספר הנוסעים.

תוכלו להזמין מאתנו אוטובוסים שמכילים 53 מקומות ישיבה ו-60 מקומות ישיבה, מידיבוסים שמכילים 23 מקומות ישיבה, 28 מקומות ישיבה ו-40 מקומות ישיבה, מיניבוסים שמכילים 14 מקומות ישיבה או 20 מקומות ישיבה ומוניות גדולות שמכילות 8 מקומות ישיבה או 10 מקומות ישיבה. כל הרכבים שלנו מתוחזקים, ממוזגים ומרווחים, כך שצפויות לכם נסיעות נעימות ורגועות, גם אם מדובר על קבוצות גדולות של נוסעים.

בזכות הנהגים

אנו בחברת אבי הסעות, יכולים לספק מענה מלא לכל הצרכים שלכם ולקחת אתכם מבית שמש לכל מקום שרק תחפצו. הנהגים שלנו מכירים היטב את כל אזורי הארץ ומבצעים הסעות באזור ירושלים באופן תדיר, נוהגים באופן זהיר ועומדים בזמנים. אנו מציעים גם הסעות לתלמידים ויכולים להסיע אותם למשל לטיולים שנתיים. חשוב לציין שכל הנהגים שלנו מחזיקים ברישיון להסעות תלמידים וכל הנוסעים שלנו מבוטחים.

בזכות ההתאמה לקבוצות בכל גודל

במידה שאתם מעוניינים לארגן יום גיבוש לעובדי החברה, נוכל לאסוף את כל העובדים מנקודות שונות ולאפשר לכולכם לנסוע ביחד אל היעד, כך, לא תצטרכו לנהוג או להתיש את עצמכם.

במקרה שאתם מעוניינים לצאת לטיול משפחות, נוכל לחסוך לכם את הצורך להוציא רכבים, לנסוע במשך שעות ארוכות ולבצע תיאומים מטרידים, כל מה שיהיה עליכם לעשות זה להזמין את שירותינו ואנו נתייצב בדיוק במועד שנקבע ונסיע אתכם לכל מקום. הזמנת שירותי ההסעות מהחברה שלנו תאפשר לכם לבלות עם כל בני המשפחה והחברים ולהגיע ביחד אל האזור שבו מתקיים הטיול.

הסעות בית שמש