הסעות למערת המכפלה

נסיעה למערת המכפלה היא עסק לחברת הסעות מנוסה שיודעת לתת את השקט הנפשי לקבוצות או יחידים שרוצים לבקר באתר ההיסטורי והקדוש. בגלל שהאזור מועד לחיכוכים בין האוכלוסיות השונות אנו ממליצים לכם להתארגן על הסעה שתרכז את כל הנוסעים ברכב אחד ותחת נהג בעל היכרות טובה עם האזור ועם הדרכים שלא יסתמך רק על אפליקציות הניווט. כך תבטיחו ביקור בטוח ומספק!

הקושי להגיע אל מערכת המכפלה

לא פשוט להגיע אל חברון ואל מערת המכפלה, אחת הסיבות לכך היא החלוקה של חברון ל-2 אזורים נפרדים: אזור שנשלט על ידי ישראל ואזור שנשלט על ידי הרשות הפלסטינית. באזור שנשלט על ידי הפלסטינים מתגוררים 60,000 פלסטינים ובשטח שנשלט על ידי ישראל, מתגוררים רק 800 יהודים. כדי ליצור את החציצה בין האזורים, הוצבו ביניהם מחסומים רבים שיש להכיר על מנת להגיע.

המתחים ששוררים בין הישראלים והפלסטינים מקשים מאוד על הנסיעה באזור והגעה באמצעות אוטובוסים, רכבות, רכבים פרטיים או אמצעי תחבורה אחרים עשויה לעורר חשש בקרב הנוסעים.

במקרים אלו עולה הצורך בנהגים מיומנים שמתמצאים היטב באזור ועברו הכשרה מקיפה שמאפשרת להם לנסוע במקום בו המתיחות כה גבוהה.

כמו כן, ההגעה למערכת המכפלה עשויה להיות מורכבת עבור אנשים שאינם תושבי חברון. אחת ההמלצות היא לא לסמוך על תוכנות ניווט משום שדרכים מסוימות מובילות לשטחים של הרשות הפלסטינית. נוסף על כך, האזור עשוי להיות עמוס במבקרים במועדים מסוימים ולהקשות על ההגעה

הסעות מערת המכפלה

הסעות למערכת המכפלה זה רק אבי הסעות!

בזכות הנהגים

כדי להפחית את הסיכונים ולהגיע לביקור בחברון ומערת המכפלה ללא קושי וללא חשש, כדאי להיעזר בחברת הסעות שצברה ניסיון נרחב בהסעות לירושלים לחברון ולמערכת המכפלה.

חברת "אבי הסעות" מציעה את השירות החיוני ומעניקה לכל לקוחותיה חוויית נסיעה נעימה ונינוחה והנוסעים יכולים להיות רגועים לאורך כל הנסיעה. חברת אבי הסעות מעסיקה נהגים מיומנים ואמינים שמכירים היטב את חברון ומודעים לכל הקשיים שאורבים בדרך, והנוסעים יכולים להיות בטוחים שהם נמצאים בידיים טובות ושהם יגיעו אל היעד בזמן. במידה שהמטרה היא להסיע ילדים, יכולים לקוחות החברה להיות רגועים, שכן כל נהגי החברה מחזיקים ברישיון הסעות ילדים/ תלמידים וכל הנוסעים מבוטחים.

בזכות הרכבים

מגוון הרכבים בהם החברה מחזיקה מהווה גם הוא יתרון משמעותי, בין הרכבים בהם מחזיקה החברה ניתן לציין: מוניות שמכילות 8 או 10 מקומות ישיבה, מיניבוסים שמכילים 14 או 20 מקומות ישיבה, מידיבוסים שמכילים 23, 28 או 40 מקומות ישיבה ואוטובוסים שמכילים 53 או 60 מקומות ישיבה. הלקוחות יכולים לעיין בתמונות של הרכבים ואף להגיע אל החברה כדי לראותם. החברה מתאפיינת גם בזמינות גבוהה, לרבות במצבי חירום, במידה שישנה תקלה ברכב למשל, מוציאה החברה רכב נוסף במהירות ולוח הזמנים של הנוסעים אינו נפגע.

קצת על מערת המכפלה

אחד האתרים ההיסטוריים והמרשימים במדינתנו הוא מערת המכפלה שנמצאת בחברון, המערה חשובה מאוד לדתות רבות שקשורות לתורת ישראל, לעם ישראל ולאסלאם.

לפי הכתובים והמסורת היהודית, נקברו במערת המכפלה אדם וחווה, שרה, רבקה ולאה ואברהם, יצחק ויעקוב.

כדי לייצר הפרדה בין יהודים למוסלמים, הוחלט לאפשר כניסה רק ליהודים במשך 10 ימים בשנה ובמשך 10 ימים אחרים לאפשר כניסה רק למוסלמים.

בשעון קיץ ניתן להגיע בין השעות: 04:00-21:00 ובשעון חורף ניתן להגיע בין השעות: 04:00-21:00.

יהודים יכולים להיכנס אל מערכת המכפלה, לרבות אולם יצחק בערב ראש חודש אלול, בראש השנה, בעשרת ימי תשובה, ביום הכיפורים, בחוה"מ סוכות, בשבת חיי שרה ובחוה"מ פסח.

*חשוב לציין שיש להתעדכן בנוגע לתאריכים המדויקים לפני ההגעה למקום.

הסעה למערת המכפלה