הסעות ביקנעם

כשמתגוררים באזורים רחוקים כמו יוקענם ומעוניינים בהסעות בצפון או בהסעות למרכז והדרום, הנסיעות יכולות לארוך זמן רב. הרכבים המגוונים שאנו מציעים, המחירים המשתלמים והיחס האדיב, גורמים לנסיעות מיוקנעם להיות שונות לגמרי, שכן הנוסעים מגיעים בזמן לכל מקום, ללא לחץ וללא דאגות.

נהיגה או נסיעה בתחבורה ציבורית מיוקנעם – למה להסתבך?

יוקנעם הינה מושבה כפרית ורגועה, אך לצד העובדה שהתושבים והמבקרים נהנים מהשלווה שפחות מאפיינת את מרכז הארץ, קשה להתעלם מכך שמיקומה של המושבה עשוי להקשות מאוד על ההגעה ליעדים שונים. לצערנו, מדינת ישראל אינה מתאפיינת בכבישים נוחים, התחבורה הציבורית אינה עומדת בזמנים והעומס הופך את הנסיעות למתישות ומעייפות.
נסיעה ברכב פרטי מיוקנעם, שנמצאת במערב עמק יזרעאל אל תל אביב למשל, נמשכת כמעט שעתיים, בעוד נסיעה בתחבורה ציבורית נמשכת מעל שעתיים ודורשת ברוב המקרים שני אוטובוסים. נסיעה ברכבת אורכת שעה וחצי ודורשת גם היא החלפת רכבת.
אם עולה בדעתם של הנוסעים הרעיון להזמין מונית, הם מגלים די מהר שמדובר על נסיעה יקרה במיוחד. נסיעה במונית מיוקנעם לתל אביב במהלך היום עולה בסביבות 400 שקלים ומעלה, כאשר בלילה עולה מחיר הנסיעה ל-500 שקלים ומעלה. מעבר לזאת, אמצעי התחבורה אינו מתאים כלל לקבוצות גדולות של נוסעים. ניתן להבין שאמצעי התחבורה הללו אינם מקלים במיוחד על הנוסעים שמגיעים אל היעד תשושים ועייפים.

את בעיית הנסיעות ניתן לפתור בקלות, ואפילו בקלות רבה. כל מה שצריך לעשות כדי לשנות את כל חווית הנסיעה זה להכיר את חברת אבי הסעות.

הסעות ביקנעם

אבי הסעות היא הפיתרון המושלם עבורכם!

בזכות הזמינות

חברת אבי הסעות מציעה שירותי הסעות בכל רחבי הארץ, כך שניתן לאסוף נוסעים מיוקנעם, להמשיך אל אזורים אחרים ולהגיע למרכז או לדרום הארץ. האפשרות לעשות זאת מקלה על הנוסעים שיכולים להתארגן ביחד וליהנות מנסיעה משותפת ונינוחה, הגעה בזמנים, ניצול הזמן לצורך נמנום קל, שיחות טלפון, עבודה או כזמן איכות לבילוי עם חברים, עובדים, מכרים ובני משפחה.

בזכות המחיר

בנוסף לכך, מחירי החברה ידועים לנוסעים מראש ואינם משתנים. כל המעוניינים בקבלת שירות יכולים להביט במחירון ההסעות שלנו ולקבל את כל המידע אודות המחירים. כמו כן, ניתן לצלצל אל החברה ולקבל הצעת מחיר באופן מידי, כאשר הצעת המחיר אינה משתנה. בנוסף אנחנו עובדים עם שוטף +30 ואף עם שוטף +60, זאת בניגוד לחברות הסעות אחרות שאינן יכולות לעבוד באופן זה. האפשרות לדחות את התשלום יכולה להקל על אנשים רבים שאינם יכולים לשלם על קבלת השירות באותו החודש.

בזכות הרכבים

חברת אבי הסעות מציעה שירות ברמה גבוהה ביותר. נהגי החברה מקצועיים, מנוסים ואדיבים והרכבים המגוונים מאפשרים לכל נוסע או קבוצת נוסעים לבחור ברכב שעונה על צרכיהם. אוטובוסים מרווחים ונוחים שמכילים 53 מושבים או 60 מושבים ויכולים להתאים למשל לקבוצות עובדים, אנשים שנוסעים לאירועים שונים, אנשים שמעוניינים לטייל בארץ או ילדים שנוסעים לטיולים (לכל נהגי החברה יש רישיון להסעת ילדים/ תלמידים). כמו כן, כל הנוסעים מבוטחים. נוסף על כך, מציעה החברה מידיבוסים שמכילים 23 מקומות ישיבה, 28 מקומות ישיבה או 40 מקומות ישיבה וכן מיניבוסים ומוניות גדולות.

חברת הסעות ביקנעם