הסעות בנהריה

מגיעים גם לצפון הרחוק

נסיעות מנהריה עשויות להיות מתישות ביותר אבל עם אבי הסעות כל החוויה משתנה והופכת להיות נעימה ורגועה. נהגי החברה המקצועיים שנוהגים ברכבים מתוחזקים ומרווחים ומכירים היטב את המסלולים השונים, המחירים ללא תחרות והשירות הוא ברמה הכי גבוהה שיש!

מדוע כל כך קשה להסתמך על תחבורה ציבורית ונסיעה ברכב פרטי?

נהריה היא העיר הצפונית ביותר במישור החוף, ומכאן שאם מעוניינים בהסעות למרכז יש לעבור דרך ארוכה. במידה שנוסעים מנהריה לתל אביב ברכב פרטי, צריך לנהוג במשך שעה וחצי ומעלה, מדובר על זמן רב בו הנהגים צריכים להתרכז בכביש ואינם יכולים לבצע פעולות שונות כמו למשל לענות למיילים מהעבודה.

אופציה אחרת היא לנסוע באוטובוסים, אך נראה שגם צורת התניידות הזו אינו אידיאלית, שכן נסיעה באוטובוסים מנהריה לתל אביב אורכת כמעט שעתיים.

נסיעה ברכבת, שאמורה להיות הדרך המהירה מהאפשרויות, תמשך גם היא מעל שעה וחצי. זמן זה הינו יקר ביותר והוא עשוי להתארך בשל פקקים ותקלות. ואם אתם רוצים דוגמא הנה כתבה בYnet שפורסמה השנה.

חוסר הוודאות והלחצים שעשויים להתלוות לתקלות מסוג אלו, לבעיות אחרות והפקקים הרבים שמאפיינים את כבישי מדינתנו, עשויים לגרום גם לנהגים הנמרצים והסבלניים ביותר לחוסר נוחות רבה.

הסעות נהריה

הסעות בנהריה עם אבי הסעות!

בזכות שירות

אמינות ושירותיות הינם ערכים בסיסיים בחברה ובמידה שאכן תהיה תקלה (דבר שאינו קורה בתדירות גבוהה), יישלח במהירות נהג אחר, כאשר מחיר הנסיעה שסוכם לא ישתנה. יש לציין שטיפול בבעיות שונות שיכולות להתרחש, יתבצעו תמיד בנועם ובסבלנות, כך שכל הנוסעים ירגישו שהם נמצאים בידיים טובות, שהם לא מבזבזים זמן ושהם מקבלים את השירות הטוב ביותר שניתן.

בזכות הזמינות

כמו כן, מציעה חברת אבי הסעות שירותים בכל רחבי הארץ, כך שניתן להזמין הסעה לכל מקום ואף לאסוף מספר נוסעים מאזורים שונים ברחבי הארץ. בצורה זו ניתן להפוך נסיעות לעבודה, לטיולים או לאירועים שונים למשל, למהנים עוד יותר, שכן לנוסעים תהיה אפשרות ליהנות מזמן איכות ולנסוע ברכבים מרווחים, מתוחזקים וממוזגים.

בזכות אמינות

אבי הסעות הינה חברת הסעות מקצועית ואמינה. חברות מסוימות עושות "תרגילים לנוסעים", נותנות הצעת מחיר ומעלות אותו בשל טיעונים שונים שאינם מוצדקים לחלוטין. חברות אלו יכולות למשל להודיע על תקלה מספר שעות טרם הנסיעה, להזמין רכב אחר וכתוצאה מכך לגבות תשלום גבוה מהתשלום שסוכם, אבי הסעות לעולם לא תנהג כך. בכל מקרה שהוא מחיר הנסיעה לא ישתנה מהרגע שהלקוח והחברה סגרו עליו. ניתן אף לעיין במחירים שמפורטים באתר החברה.

בזכות הרכבים

כדי לספק מענה מלא עבור צרכיהם של הנוסעים, מחזיקה חברת אבי הסעות במגוון נרחב של רכבים. הנוסעים יכולים להזמין מוניות גדולות שמכילות 8 מקומות ישיבה או 10 מקומות ישיבה, מיניבוסים שמכילים 14 מקומות ישיבה או 20 מקומות ישיבה ומידיבוסים שמכילים 23 מקומות ישיבה, 28 מקומות ישיבה או 40 מקומות ישיבה. כמו כן, ניתן להזמין אוטובוסים שמכילים 53 מקומות ישיבה או 60 מקומות ישיבה.
המעוניינים בהסעות יכולים לקבל תמונות של הרכבים, לקרוא על מפרט הרכבים השונים ואף להגיע אל החברה ולראות את הרכבים בטרם ביצוע ההזמנה.