הסעות בטבריה

הסעות מטבריה לכל מקום בארץ זה אבי הסעות! אנחנו נחסוך מכם את כל ההסתבכות עם התחבורה הציבורית ואת כל כאב הראש של הנהיגה ברכב הפרטי ונביא אתכם לכל נקודה שתבחרו בכל זמן שתרצו. אנחנו מאוד דואגים ללקוחות שלנו, הוגנים מאוד עם המחירים שאנו מציעים ומשתמשים ברכבים מאובזרים בכל גודל שיש!

המרחקים מהערים השונות – בעיה גדולה בהסעות לטבריה

כאשר בוחנים את משך הנסיעות בין העיר טבריה לערים אחרות, ניתן להבין שתושבי טבריה צריכים להקדיש לנסיעות זמן רב.
זמן הנסיעה למרכז מטבריה ברכב הינו שעה ו-40 לכיוון ואם בוחנים את זמני הנסיעות מטבריה לתל אביב בתחבורה ציבורית וניקח לדוגמא את המרחק בין טבריה, תחנת נייברג/אוהל יעקב לרכבת תל אביב השלום, נראה שמדובר על נסיעה של שעתיים לכיוון. נסיעה מטבריה מאותה תחנה לתחנת רכבת לוד, אורכת 3 שעות לכיוון. נסיעות ארוכות שכאלו עשויות להתיש את הנוסעים, בעוד בחירה במונית תעלה סכומים גבוהים ביותר (מעל 600 שקלים לכיוון במהלך היום ומעל 700 שקלים לכיוון במהלך הלילה).
בנוגע לרכבות – גם כאן המצב אינו מזהיר, שכן אין רכבות ישירות לטבריה. קווי הרכבת שעוצרים ליד העיר טבריה הינם: קו בנימינה – תל אביב מרכז וקו באר שבע מרכז – תל אביב ההגנה. זמן הנסיעה מתל אביב, רכבת האוניברסיטה למשל לתחנת הרכבת בבנימינה הינו 50 דקות, כאשר זמן הנסיעה באוטובוס מבנימינה (דרך המסילה בבנימינה-גבעת עדה) עד לטבריה עומד על שעה ורבע לכל הפחות ויכול להגיע גם לשעתיים וחצי.

הסעותטבריה

הפתרון: הסעות לטבריה עם חברת הסעות מקצועית

בזכות הרכבים

חברת ההסעות המקצועית והאמינה אבי הסעות, מבטיחה לתושבי טבריה נסיעות נינוחות ברכבים מרווחים ושקט נפשי לכל מקום בארץ. ברשותינו מגוון של רכבים מתוחזקים ואנו מאפשרים ללקוחותינו לעיין בתמונות של הרכבים או להגיע אל החברה כדי לבדוק את הרכבים במו עיניהם בכדי לוודא שהם מבצעים את הבחירה שמתאימה לצרכיהם. בין הרכבים בהם החברה מחזיקה ניתן למצוא: מוניות גדולות שיכולות להכיל עד 10 נוסעים, מיניבוסים שיכולים להכיל עד 20 נוסעים ואוטובוסים שיכולים להכיל עד 60 נוסעים.

בזכות השירות

יתרונות נוספים של החברה הם הזמינות הגבוהה שלה והדאגה שלה לנוסעים, במהלך הנסיעות יכולים הנוסעים לנוח, לעבוד, לקרוא והם אינם צריכים להתמודד עם הפקקים, הניווטים והעייפות, ובמידה שמתגלה תקלה ברכב, נשלח רכב אחר באופן מידי. נהגי החברה המנוסים והאדיבים מכירים היטב את כל אזורי הארץ ואינם מתעכבים בדרכים. כל נהגי החברה מחזיקים ברישיון להסעת תלמידים/ ילדים והנוסעים מבוטחים
השירות המקצועי והאמין של החברה ניתן לקהל מגוון והיא מקפידה לדאוג לכל הצרכים של לקוחותיה ולהעניק להם חוויית נסיעה טובה ונעימה.

בזכות המחיר

חברת אבי הסעות מתאפיינת באמינות רבה. הצעות המחיר שלנו ניתנות כבר בשיחת הטלפון הראשונה עם לקוח ומהרגע שהיא ניתנת המחיר הזה לא משתנה. בנוסף, מחירון ההסעות שלנו מפורסם גם באתר. כמו כן, אנו עובדים עם שוטף +30 ושוטף +60 כך שגם חברות גדולות ומוסדות ממשלתיים עובדים איתנו בשמחה

לבקר בטבריה

אם אתם מעוניינים להזמין הסעה אצלנו כדי לבקר בטבריה הנה כמה דברים שכדאי לדעת לפני שתצרו איתנו קשר.

טבריה היא עיר ייחודית ששוכנת ליד הכינרת הקסומה. העיר שקטה והנופים שבה מרהיבים. העיר מושכת מבקרים רבים מציעה מגוון אתרים נפלאים בהם כדאי לבקר. בין המקומות בהם כדאי לבקר ניתן לציין את טיילת יגאל אלון שחודשה. ניתן להלך בטיילת בשעות הערב, להשקיף על הכינרת היפה והזוהרת ולבלות בברים, בתי קפה ומסעדות. כמו כן, אפשר לצפות על מעגני הסירות ולראות מה מציעים הדוכנים השונים.

נוסף על כך, כדאי לבקר ביער שוויץ, ממנו ניתן לצפות על הכינרת היפה, הגליל, הגולן והחרמון. אפשר גם לצאת לטיול בשבילים השונים.

חברת הסעות לטבריה