הסעות לחוף הכרמל

בעזרת שירותיה של אבי הסעות, ניתן להפוך את כל ההסעה לחוף הכרמל למהנה וקלילה, בלי להוציא רכב פרטי, בלי לנסוע בתחבורה ציבורית ואף להחליף אוטובוסים, ובלי לשלם על מוניות יקרות שאינן יכולות להכיל מספר רב של נוסעים.

לעמוד בפקקים? להגיע עצבניים? בשביל מה?

בילוי בחיפה ועל אחת כמה וכמה בחוף הכרמל הנפלא, אמור להיות הנאה רצופה, אך אם קודמת להגעה נסיעה שאורכת שעה ורבע ברכב פרטי או נסיעה שאורכת מעל שעה וחצי באוטובוסים או נסיעה צפופה של שעה ברכבת, התחושות החיוביות עשויות להיפגע.

נסיעה במונית שעולה ביוקר יכולה גם היא לפגוע בחוויה (ובכיס) של הנוסעים והיא כלל אינה מתאימה לבילוי של יותר מ-4 אנשים.

כמו כן, לפעמים המבלים מעוניינים לנסוע בלילה וחלק מהאוטובוסים שמגיעים אל האזור מסיימים את פעילותם בשעות הערב (כמו למשל קו 202 שמסיים את פעילותו בשעה 20:00 בערב).

כדי להפוך את ההסעה לצפון לחלק בלתי נפרד מהבילוי, ניתן פשוט להזמין את  אבי הסעות ובכך לפתור את כל הבעיות.

הסעות לחוף הכרמל

הסעות לחוף הכרמל עם אבי הסעות היא הבחירה החכמה!

בזכות הזמינות

בין היתרונות הרבים של החברה ניתן לציין את אזורי הפעילות הרבים בהם היא מספקת שירות. חברת אבי הסעות מספקת שירותי הסעות בכל רחבי הארץ ויכולה לאסוף קבוצות של אנשים שמתגוררים באזורים שונים ולהביא את כולם אל חוף הכרמל.

ניתן למשל להתחיל לאסוף נוסעים שזקוקים להסעה בדרום הארץ, לנסוע למרכז הארץ ולהמשיך לאזור צפון הארץ ללא צורך לבצע תיאומים עם מספר חברות שמספקות שירותי הסעות באזורים שונים. במהלך הנסיעה המשותפת יכולים הנוסעים ליהנות מזמן איכות, כך שהחוויה המהנה מתחילה כבר בשלב הנסיעה.

בזכות הרכבים

כדי לספק מענה מלא לכל הנוסעים – בין אם מדובר על משפחה ועד קבוצת עובדים שיוצאת ליום גיבוש בחוף, חברים או תלמידים שיוצאים לבילוי, מחזיקה חברת אבי הסעות במגוון נרחב של רכבים.
רכבי החברה כוללים: מוניות, אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים, כאשר החברה יכולה לספק מענה עבור 8 נוסעים ועד 60 נוסעים. יש לציין שכל נהגי החברה מחזיקים ברישיון להסעת תלמידים וילדים ושכל הנוסעים מבוטחים.

קצת על טיילת חוף דדו וחוף דדו

במהלך הבילוי בחוף הכרמל, ניתן להלך על טיילת נפלאה. הטיילת נמצאת לאורכו של קו החוף ושמה: טיילת דדו. בעורפה של הטיילת, ניתן למצוא מסעדות ובתי קפה בהם אפשר לאכול ארוחות בוקר. כמו כן, ניתן לערוך פיקניק באזור, לקחת את הילדים הקטנים לבילוי בבריכת מים מתוקים ולשחק כדורעף במגרש ייעודי.
החוף עצמו, חוף דדו, הינו חוף מטופח ונעים שנחשב לאחד מהחופים האהובים ביותר בעיר. תושבי חיפה ומבקרים שמגיעים מאזורים אחרים בארץ, מגיעים אל החוף בהמוניהם ונהנים ממנוחה בחיק הטבע או ספורט ימי. כמו כן, כולל החוף מקלחות, שירותים, סוכות צל, אזורי ישיבה ושירותי הצלה.

הסעות חוף הכרמל