הסעות בנצרת

בין אם אתם קבוצת עובדים לקראת יום גיבוש, משפחה גדולה או אפילו קבוצת חברים, הסעות לנצרת באבי הסעות זו הדרך המושלמת להפוך נסיעה ארוכה ומתישה לחלק מההנאה ומחוויית הביקור בעיר הייחודית.

אם יצא לכם לנסוע לנצרת בעבר, וודאי חשתם בעייפות הכבדה שמתלווה לנסיעה כה ממושכת. נסיעה לנצרת עשויה להיות מאוד ארוכה, במידה שנוסעים מאזור המרכז (תל אביב למשל), נמשכת הנסיעה מעל שעה וחצי לכיוון. במידה שנוסעים באוטובוסים, נראה שמספר הקווים שמגיעים לעיר מצומצם, לפעמים יש להחליף אוטובוסים ושגם נסיעה זו נמשכת זמן רב – כמעט שעתיים ולפעמים אפילו יותר מכך. מחיר מונית מתל אביב לנצרת הינו גבוה ביותר ועומד על 500 שקלים ומעלה במהלך היום. בלילה המחיר עולה ל- 600 שקלים ומעלה. מעבר לזאת, מוניות אינן מספקות מענה לקבוצה גדולה של מטיילים. מכל הנאמר ניתן להבין שכדאי מאוד לנוסעים לנצרת למצוא פתרון אחר.

הסעות בנצרת

הסעות בנצרת זה רק אבי הסעות!

בזכות המחירים

בנוגע למחירי ההסעות – תוכלו להסיר דאגה מליבכם. המחירים שלנו גלויים לכל וניתן למצוא את כל המידע באתר החברה. כמו כן, ניתן לקבל מאתנו הצעת מחיר בטלפון, הצעת המחיר ניתנת במהירות ותוכלו להיות בטוחים שהמחיר לא ישתנה בהמשך.

במידה שתרצו, נוכל גם להציע לכם לשלם בשוטף+. נוח מאוד לקבל מאתנו שירות משום שאנו מאוד גמישים, זאת בניגוד לחברות הסעות רבות אחרות שאינן יכולות להציע עבודה בשוטף+.

מושלם לקבוצות גדולות

חברת ההסעות שלנו מציעה לכם פתרונות בטוחים וחסכוניים, לכל גודל של קבוצה.
מקבוצה קטנה של משפחה אחת, ועד לקבוצה מורחבת יותר שמצריכה מיניבוסים או אפילו כמה אוטובוסים.

בזכות הרכבים

אנו מחזיקים במגוון נרחב של רכבים מרווחים ומתוחזקים, כך שבמידה שתבחרו לקבל מאתנו שירותי הסעות, תוכלו להזמין מוניות גדולות שמכילות 8 מושבים או 10 מושבים, מיניבוסים שמכילים 14 מושבים או 20 מושבים, מידיבוסים שמכילים 23 מושבים, 28 מושבים או 40 מושבים או אוטובוסים שמכילים 53 מושבים או 60 מושבים.
המבחר הנרחב של הרכבים מאפשר לכל קבוצת נוסעים לבחור את הרכב שעונה על צרכיה, לנסוע ביחד אל היעד וליהנות מזמן איכות.
תוכלו להזמין רכב כדי לצאת למשל לטיולי משפחות או לטיול עם המשפחה שלכם בלבד. כמו כן, תוכלו להזמין רכב כדי לצאת לטיול עם עובדי החברה או לנסוע לטיול עם חברים בלי להתפצל לרכבים שונים, בלי לנהוג את כל הדרך ולהגיע אל היעד עייפים, בלי להתפשר על התחבורה הציבורית המסורבלת והמתישה ובלי לשלם סכומים גבוהים על הזמנה של מספר מוניות.

קצת על נצרת

נצרת היא עיר ייחודית ביותר ובמידה שתשוטטו בסמטאות של העיר העתיקה, תגלו פינות נסתרות ומקומות מעניינים.

תוכלו לבקר במגוון אתרים שנמצאים בעיר. אתר מעניין במיוחד הוא בית המרחץ העתיק. לבית המרחץ יש סיפור מעניין: בשנת 1993 נרכשה חנות של חפצי אומנות על ידי אליאס ומרטינה שאמא, השניים לא האמינו למה שהם גילו בהמשך. במהלך שיפוצים שנערכו באזור, התגלה בית מרחץ נושן שככל הנראה נבנה בתקופה הרומית.

בנוסף לביקור בבית המרחץ, תוכלו לצאת לסיורים רגליים. במהלך הסיורים המודרכים תוכלו לטעום מאכלים שונים, לשמוע סיפורים ולחוש את האווירה של העיר הקסומה.

בנוסף לכך, תוכלו לבקר במסגד הלבן והעתיק, בו המוסלמים מתפללים ומקיימים מצוות דת. המסגד מהווה היכל תרבות שמפיץ חוכמה וידע.

הסעות לנצרת