הסעות למירון

הסעות למירון כדאי לעשות עם אבי הסעות! במקום לסבול מהפקקים ולעשות טעויות ברדך או להיגרר עם תחבורה ציבורית תוכלו פשוט להזמין אוטובוס למירון וליהנות מהנסיעה שלכם, לשלב את הביקור בהר עם מקומות ואטרקציות נוספות באזור, ולהיות בטוחים שנהג שלכם ידע איך להפוך את החוייה לנוחה ככל האפשר

3500

אוטובוס
53 מקומות

2000

מיניבוס
14 מקומות

140

כרטיס בודד

אבי הסעות מציעה שרותי הסעות למירון לציבור החוגגים והמתפללים. אנו מציעים שירותי הסעות במוניות גדולות, מיניבוסים ואוטובוסים למירון לכל סוגי הקהלים. גם למשפחות המבקשות לחגוג את הטקס ליד קברו של רבי שמעון בר יוחאי וגם לקבוצות המעוניינות להשתתף בהיללות.
אין צורך לחפש תחבורה ציבורית או לעבור מסע ארוך, הכולל שילוב של מספר אמצעי תחבורה, בנוסף לא תצטרכו להיות תלויים בלוחות הזמנים של התחבורה הציבורית או לבזבז זמן בהמתנה מיותרת בעת החלפת אמצעי התחבורה. שירותי ההסעות שלנו יאספו אתכם מכל מקום שתבחרו ויחזירו אתכם לאותו מקום בדיוק.

ההסעות למירון שאנו מציעים הן הסעות מוסדרות – במהלך ל"ג בעומר מורשות להגיע אל ההר רק הסעות של תחבורה ציבורית או הסעות מוסדרות באישור המשטרה.

אוטובוס למירון

הגמישות והאינטימיות

תוכלו  להזמין הסעה למירון לכל שעה שתבחרו והנהגים שלנו יתייצבו בדייקנות בשעה שנקבעה. בנוסף, ההפסקות והעצירות הן בהתאם לצורך שלכם. מאחר וזוהי הסעה פרטית המסופקת על ידנו אנו מאפשרים לציבור הנוסעים לקבוע את תדירות ההפסקות לפי צרכי הנוסעים או לפי לוחות הזמנים שנקבעו מראש. ניתן לשלב עצירות לצורך טיול, התרעננות, תפילות, אכילה במקומות כשרים ועוד.

מעבר לכך, הזמנת אוטובוס למירון מעניק פרטיות ואינטימיות עבור קבוצות בעלות מאפיינים הומוגניים – אין צורך לחלוק את החלל הקטן של המונית או האוטובוס עם זרים. שרותי ההסעות הפרטיים שלנו מתאימים למגוון קבוצות מאורגנות, משפחות, קבוצות נשים או קבוצות גברים.

הרכבים והנהגים

צוות הנהגים שלנו הוא בעל ניסיון וותק רב בנהיגה בנתיבי התחבורה השונים ברחבי הארץ ובעלי ביטוח גם להסעות ילדים. הם יובילו את הנוסעים בבטחה ובזהירות בדרכים המובילות אל ההר. בנוסף לכך, ברשותינו כלי רכב מגוונים המתאימים לכל כמות של נוסעים – ניתן להזמין שרותי מוניות למספר מצומצם של נוסעים או לצורך הסעת קבוצות גדולות במספר אוטובוסים. הרכבים שלנו המצוידים באמצעים מפנקים לנוחות מקסימלית עבור הנוסעים, עוברי טיפולי אחזקה שוטפים בהתאם לכללי בטיחות מחמירים ומגיעים עם כל הביטוחים והאישורים להסעות נוסעים.

קצת על מירון

פעם בשנה בל"ג בעומר ובימים הסמוכים אליו, נערכת הילולת רבי שמעון בר יוחאי בהר מירון. אל ההר נאספים מאות אלפי אנשים דתיים וחרדים, אשר חוגגים את ל"ג בעומר ומכבדים עשרות אדמו"רים בהדלקת מדורות בכל שעות היום והלילה. בנוסף לכך ישראלים, דתיים או חילונים, נוהגים להגיע במהלך השנה לחגוג את התספורת הראשונה של הבנים במשפחה שמלאו להם 3 שנים. זהו טקס ה"חלאקה" המפורסם, בו גוזזים את שערותיו של התינוק שהפך לילד. הר מירון הממוקם בצפון הארץ, נמצא בסביבת נוף מדהימה ובאזור בו ממוקמים קברי צדיקים נוספים כמו טבריה, עמוקה ועוד כך שניתן לשלב הרבה הנאה מהטבע בטיול

האטרקיות הנוספות באזור מירון

את הגעכם להר מירון אפשר לשלב בטיולי טבע בשמורת הר מירון, לטייל בשביל הפסגה לתצפיות מרהיבות אל הנוף הצפוני של הגליל. אפשרות נוספת היא לבחור לטייל לאורך קטע של שביל ישראל בין הר מירון לנחל מירון.
אפשר לשלב טיול בכפרים הדרוזיים, הנמצאים באזור וליהנות מהכנסת האורחים הנדיבה של דיירי הכפרים.
בשיפולי הר מירון מצויים מספר נחלים, המתאימים לטיול כמו נחל נריה ונחל מורן. במקום מעיינות וברכות מים קרירות ומרעננות, המתאימות, במיוחד בימים החמים, להפסקה של ארוחה בחיק הטבע.
צפת, העיר הגלילית העתיקה, אשר נמצאת בקרבת מקום מציעה שלל סיורים מעניינים ברחובות ובסמטאות, ביקור בבתי הכנסת המיוחדים ובעתיקות שבתחומי העיר.

טיפים למגיעים לחגיגות בהר מירון

– מומלץ לא להגיע למקום עם רכבים פרטיים.

– המקום עמוס מאד הקפידו לשמור על חפצי ערך וחפצים האישיים.

– מכיוון שהמקום עמוס במאות אלפי אנשים המגיעים להילולה, הקפידו לשמור על הילדים.

– השמעו להוראות המשטרה ואיגוד כיבוי והצלה, הקשורות לבטיחות בזמן הדלקת מדורות.

– מומלץ להרבות בשתייה.

– הזמן הטוב ביותר להגעה אל ההר הוא בשעות הבוקר. זמני השיא הם בסביבות 22:00 בלילה. כדאי לעזוב לאחר שעה זו.