הסעות בכרמיאל

מגיעים גם לצפון הרחוק

במידה ואתם זקוקים לשירותי הסעות בכרמיאל או מכרמיאל לכל מקום אחר בארץ, תוכלו לפנות אלינו – אבי הסעות, ולהגיע לכל יעד בנוחות. בין אם מדובר על להגיע לביתכם בלי להיאלץ להתמודד עם מצבים בהם האוטובוסים "בורחים" לכם, לנסוע כקבוצה מאורגנת לטיול שכולל ביקור באתרים שונים או אפילו הסעה לאירוע, נשמח לעמוד לשירותכם.

הסעות בכרמיאל זה אבי הסעות!

חברת ההסעות שלנו מתאימה לכולם: לתושבי העיר, מבקרים בעיר, חילוניים, דתיים, ילדים, עובדים וקהלים אחרים.

אנו מעסיקה נהגים מקצועיים בלבד, נהגים אלו מכירים כל נקודה בעיר, מקפידים על כל כללי הבטיחות, עומדים בזמנים, ממתינים עד שכל הנוסעים עולים לרכב ומתייחסים בחביבות וסבלנות לכולם.

החברה שלנו מציעה מגוון רכבים, מאובזרים ומרווחים, ביניהם: אוטובוסים ומוניות גדולות. נוכל להסיע אתכם לכל יעד ולהבטיח לכם חוויית נסיעה נעימה ורגועה.

הסעות כרמיאל

התחבורה הציבורית לא כדאית

בין הגליל העליון והגליל התחתון שוכנת לה העיר כרמיאל הייחודית, שנמצאת במרכזו של נוף מרהיב. במידה שאתם מתגוררים בכרמיאל, בקרבת העיר או במקרה שאתם מגיעים לביקור, אתם וודאי יודעים שבנוסף לנופיה היפים, היא מציעה מגוון אטרקציות. אך כדי להגיע אל המקומות הרבים שקיימים בכרמיאל וכדי ליהנות מכל הטוב שיש לה להציע לתושבים ולמבקרים, יש צורך בתחבורה ולא לכולם יש רכבים פרטיים, מכיוון שכך, על האוכלוסייה לנסוע בתחבורה ציבורית.

לפי מאמר שהתפרסם ב"חדשות כרמיאל" לאחרונה, נראה כי התחבורה הציבורית בעיר מקשה מאוד על הנוסעים. רבים מהם מתלוננים על כך שנהגי האוטובוסים בקווים הפנימיים שבעיר אינם ממתינים עד שהנוסעים יוצאים מתחנת הרכבת בשעות העומס, להלן קישור לכתבה:

במצבים בעייתיים אלו, בהם נהגי האוטובוסים אינם ממתינים לנוסעים, נגרמת לאחרונים עגמת נפש רבה. תגובתה של חברת אגד לתלונות היא שהנהגים פועלים בהתאם לדרישות של משרד התחבורה.

לצד התקווה שההתנהלות הבעייתית תשתנה ובהקדם, ישנו פתרון טוב ונגיש עבור קהל הנוסעים, הפתרון הוא לקבל שירות מחברת הסעות מקצועית.

חברת הסעות בכרמיאל

היכן כדאי לבקר בכרמיאל?

במידה שאתם מחפשים פעילויות מהנות בכרמיאל, תוכלו למצוא מגוון נרחב של אתרים נפלאים ואטרקציות מהנות. תוכלו למשל לבקר ב"פארק הגליל" שמכונה גם בשם: "פארק המחצבה". הפארק נבנה על החורבות של מחצבה שננטשה ושימשה אזור לכריית סלעים. האזור מהווה חלק מפרויקט שימור שיזמו עיריית כרמיאל, קק"ל ומשרד השיכון. במסגרת פרויקט השימור, נהפכה פסולת של 80 דונמים לאטרקציה מרשימה. אם תגיעו לפארק, תוכלו לבקר גם ב"פארק המשפחה" שמתאים מאוד למשפחות. בפארק, יוכלו כל בני המשפחה לשכשך את רגליהם במזרקות מים ולשמוע מוזיקה ברקע.
כמו כן, ניתן למצוא בית קפה בתחילתו של הפארק. הפארק מכיל גם מתקני שעשועים שונים, ביניהם: מיני גולף (ניתן לשאול מחבטים וכדורים), עמדות באולינג, מתקני כושר, פארק חבלים, מבוך שיחים, בית "דירה להשכיר", (נבנה בהשראת הספר של לאה גולדברג), בו ניתן להאזין להקלטה של ראש העיר המיתולוגי בעודו מספר את הסיפור הנפלא וג'ימבורי.
במקרה שתהיו רעבים, תוכלו להגיע אל מתחם "גן העיר" ולמצוא מסעדות ובנוסף להן בית קולנוע וחנויות. לפעמים מתקיימים במקום אירועים שונים.
אם חשקה נפשכם ביציאה לטיול והנאה מנופים יפים, תוכלו לטייל בשביל סובב כרמיאל. מדובר על מסלול שמתאים לחובבי רכיבה על אופניים, משפחות ועגלות. מסלול הטיול יפגיש אתכם עם שטחים ירוקים, טיילת, מצפורים, מערת עטלפים וחורבות עתיקות. בחורף פורחות באזור כלניות ורקפות.
חשוב שתדעו שבכל שנה נחגג בכרמיאל פסטיבל ייחודי שנקרא בשם: "פסטיבל המחולות". הפסטיבל נחגג במשך שלושה ימים ובמהלכו הרחובות גדושים באנשים שרוקדים בכל הסגנונות.