הסעות לקברי צדיקים

במידה שאתם מעוניינים בהסעות לקברי צדיקים, נוכל להסיע אתכם אל כל היעדים. שירותי חברת ההסעות שלנו מגיעים אל כל נקודה ברחבי הארץ ואנו מחזיקים במגוון רכבים, ביניהם: אוטובוסים ומוניות גדולות. אנו מציעים את שירותינו לקהלים שונים וביניהם לציבור הדתי ומספקים מענה מלא לכל הצרכים הנחוצים להם.

מחירון הסעות לקברי צדיקים

לנהג צמוד עד 12 שעות לטיול במירון, צפת, טבריה ועוד.

3000

אוטובוס
53 מקומות

1800

מיניבוס
14 מקומות

1900

מיניבוס
20 מקומות

הסעות לקברי צדיקים זה אבי הסעות

 אחת הבעיות של ענף התחבורה היא שאין לציבור הדתי, שזקוק לה פעמים רבות, מענה (למעט קווי "מהדרין"). שירותי התחבורה הציבורית אינם מאפשרים לציבור הדתי לשמור על אורחות חייו ובמצב זה, של חוסר ברירה, נאלצים הדתיים להיעזר בתחבורה הציבורית ולהתמודד עם אי ההפרדה בין גברים ונשים. 

במסגרת שירותי החברה שלנו, נספק לכם תחבורה הולמת ומותאמת לאורח חייכם. נהגינו המנוסים שמפקידים על הבטיחות ומכירים היטב את קברי הצדיקים השונים, הרכבים הנוחים והמרווחים שלנו, המיזוג הנעים, העמידה בזמנים והיחס האישי שאנו מעניקים לכל הנוסעים שלנו, יהפכו את הנסיעה שלכם לנעימה במיוחד.

הסעה לקברי צדיקים

קברי צדיקים ידועים

קיימים מגוון קברים של צדיקים ברחבי הארץ, ביניהם: קבר הבאבא סאלי, קבר רבי יהודה בר אלעאי וקברו של הרמב"ם. להלן הסבר קצר על שלושת הצדיקים המרכזיים הללו:
*כפי שצוין – ישנם קברים רבים נוספים.
• קבר הבאבא סאלי – קברו של הבאבא סאלי ששמו: ישראל אוחצירא, נמצא בנתיבות. מדובר על רב מקובל שהיה ידוע כעושה ניסים. הרב נפטר בשנת 1984.
מעריציו של הבאבא סאלי היו בעיקר אנשי הציבור החרדי ויוצאי מרוקו ורבים הגיעו אל חצרו כדי לקבל ממנו בקבוק "מים קדושים" וברכה.
ברכותיו של הבאבא סאלי נסובו בעיקר סביב פרנסה טובה, בריאות וזוגיות.
אל קברו של הבאבא סאלי נהוג להגיע ביום ההילולה, ב-ד' בשבט, אנשים רבים ומגוונים מגיעים אל קברו ביום זה, ביניהם: אנשי עסקים, סלבריטאים, פוליטיקאים.

• קבר רבי יהודה בר אלעאי – קברו של רבי יהודה בר אלעאי נמצא בצפת. הצדיק היה ידוע באור מיוחד שהקרין לסובבים, בחסידותו, ביופי ובחוכמה. לפי הגמרא, היה רבי יהודה בר אלעאי עני ביותר ונאלץ לחלוק עם אשתו מעיל.
סגולותיו המיוחדות של הצדיק הן עושר ופרנסה.
נהוג להגיע אל קברו של רבי יהודה בר אלעאי בתאריכים: י"ד באייר – יום ההילולה, ערבי ראש חודש וערבי שבת.

• קבר הרמב"ם – הרמב"ם (רבי משה בן מימון) היה מחשובי הפילוסופיים בתקופת ימי הביניים ומגדולי הפוסקים. הרמב"ם חיבר ספרים רבים: ספרי רפואה, "מורה נבוכים" ו"משנה תורה" והיה מנהיג, מדען, חוקר ורופא.
סגולותיו הייחודיות הן: הצלחה בלימודים, חכמה, בריאות ורפואה.
קברו של רבי משה בן ממון נמצא בטבריה ונהוג להגיע אליו ביום פטירתו של הצדיק – בתאריך: כ' בטבת וביום הולדתו – בתאריך י"ד בניסן. מעבר לימים אלו, מגיעים אל הקבר אנשים רבים גם במהלך ימות השנה.

קצת על קברי צדיקים

אל קברי הצדיקים מגיעים מאות אלפי מתפללים בכל שנה. נהוג לעלות אל הקברים בל"ג בעומר או ביום בו נפטר הצדיק. ברוב המקרים הצדיקים הם רבנים שנחשבים לדמויות מופת.
האוכלוסייה שמגיעה אל קברי הצדיקים מגוונת, אך מדובר בעיקר על האוכלוסייה הדתית ומטרות ההגעה אל הקברים מגוונות. המגיעים אל קברי הצדיקים נוהגים להשתטח על הקבר ולהתפלל, לכתוב פתקים ולהטמין אותם בין אבני הקבר, לתלות בדים על עצים שניטעו ליד הקבר, להניח אבנים, לטבול במים שנמצאים בקרבתו של הקבר ולהדליק נרות נשמה. במסגרת התפילות מתפללים העולים לקברים למען בריאות, רווחה (במיוחד בתקופות של משברים), פרנסה ונודרים נדרים.