הסעות לחתונה

אף אחד מהאורחים לא יאחר אפילו בדקה

בעזרת אבי הסעות, יוכלו כל האורחים שלכם להגיע אל החתונה בזמן וליהנות מחוויית הנסיעה, ללא צורך להתארגן בהקדם, לנסוע ברכבים פרטיים או להיאלץ להימנע משתיית משקאות שמכילים אלכוהול. נוכל לאסוף מכמה נקודות שתבחרו ולספק כמה רכבים שתצטרכו. האורחים שלכם יכולים להיות רגועים, להגיע אל החתונה ולחזור ממנה בבטחה. 

אל תטרטרו את האורחים לחינם

חתונה היא אירוע ייחודי ומושקע ביותר שדורש מבני הזוג לבצע הרבה מאוד הכנות וסידורים. בין הסידורים השונים כדאי לחוגגים גם לדאוג לשירותי הסעות לאורחים, שבמקרים רבים מגיעים מאזורים שונים ברחבי הארץ ולא תמיד מכירים היטב את הדרכים. לרוב בני הזוג רוצים שהאורחים שלהם לא יצטרכו לחפש הסעה או להוציא רכבים פרטיים.

מעבר לזאת, הנסיעה לאירוע יכולה להיות ארוכה מאוד ולהוביל לכך שהאורחים יגיעו לחתונה עייפים ומותשים מהנסיעה והפקקים. אם אין חנייה במקום האירוע, הרי שהעייפות רק תגבר ואם האורחים לא מכירים היטב את הדרך, הם עשויים לאחר, להילחץ, להתעצבן (כי מי רוצה לפספס את המנות הראשונות?) ובנוסף לכך, לשבש את לוחות הזמנים.

בעיה נוספת של נהיגה מהחתונה הביתה היא שהאורחים שנוהגים לא יכולים לשתות כמה שהם רוצים, והדבר עשוי להפחית מההנאה שלהם.

חברת הסעות לחתונה-min

הסעות לחתונה באבי הסעות תבטיח לכם ראש שקט!

במידה שאתם חוגגים את חתונתכם או במידה שאתם בני המשפחה של החתן והכלה ואתם מעוניינים לחסוך לאורחים את הטרחה ולפתור להם את כל הבעיות בנוגע להסעות אל החתונה ובחזרה הביתה, תוכלו לפנות אלינו – אבי הסעות. אנחנו פותרים בקלות כל בעיה שעולה בהסעות לאירועים

בזכות השירות

החברה שלנו מקפידה על עמידה בזמנים. אנחנו נוודה שכל האורחים יגיעו בזמן כשהם נמרצים ונרגשים לקראת האירוע. כל הנהגים שאנו עובדים איתם הם מקצועיים, אדיבים, מכירים היטב את כל הדרכים ושומרים על כל כללי הבטיחות. 

בזכות המחיר

החברה שלנו אמינה ביותר והצעות המחיר ניתנות אונליין. לאחר שאנו סוגרים מחירים עם לקוחותינו, המחירים אינם משתנים. אין אצלנו "תרגילים" והפתעות לא נעימות – דבר שקורה לצערנו אצל חברות מסוימות. בדקו עכשיו את מחירון ההסעות שלנו!

עם כמה נקודות איסוף שתבחרו

אנו מספקים שירותי הסעות בכל רחבי הארץ – מהדרום ועד הצפון ויכולים לאסוף את הנוסעים ממגוון נקודות. במידה שלמשל האירוע מתקיים בחיפה והאורחים שלכם מגיעים מאזורים שונים, נוכל לאסוף את כולם באותו הרכב או בכמה רכבים לבחירתכם. לא תצטרכו להזמין שירותי הסעות מחברות שונות שפעילות באזורים מסוימים בלבד.

עם כמה רכבים שרק תצטרכו

אנו מציעים רכבים בכל הגדלים, כך שבמידה שתזמינו מאתנו שירותי הסעות, תוכלו לבחור מוניות גדולות שמכילות שמונה או עשרה מקומות ישיבה, מיניבוסים שמכילים ארבע עשר או עשרים מקומות ישיבה, מידיבוסים שמכילים עשרים ושלושה, עשרים ושמונה או ארבעים מקומות ישיבה או אוטובוסים שמכילים חמישים ושלושה או שישים מקומות ישיבה. הרכבים שלנו מרווחים, נוחים, ממוזגים ונעימים, כך שכל האורחים יוכלו לשבת בנוחות וליהנות מחוויית הנסיעה.