הסעות לבר מצווה בכותל

לחוויה משפחתית מושלמת!

אנשים רבים בוחרים לחגוג את בר המצווה בכותל המערבי. חגיגה בכותל המערבי היא דרך נפלאה לחגוג את האירוע, ובעזרת אבי הסעות ניתן להפיק מהאירוע את המירב וליהנות לאורך כל שלבי החגיגה – מהרגע שבו נכנסים לרכב ויוצאים אל הדרך ועד שחוזרים הביתה.

מחירון הסעות לכותל

כולל שתי עצירות בירושלים (אחת בכותל, השניה במסעדה באזור)

2200

אוטובוס
53 מקומות

1350

מיניבוס
20 מקומות

1250

מיניבוס
14 מקומות

הסעות לכותל ברכב פרטי זה לא פשוט בכלל

חגיגת בר המצווה היא אירוע מרגש במיוחד עבור הצעיר, בני המשפחה והחברים הקרובים, אך הקשיים שמתלווים לנסיעה אל הכותל עלולים לפגוע מאוד במצב הרוח הטוב.

נסיעה ברכבים פרטיים תחייב את החוגגים לנסוע במספר רכבים, כאשר במקרים רבים יהיה על הנוסעים לנסוע במשך זמן רב ולהתמודד עם הפקקים המטרידים. הנסיעה הממושכת עשויה להוביל לעייפות רבה.

כמו כן, ניתן לחגוג בר מצווה בכותל רק בימים שני וחמישי, בימים אלו מתמלא האזור בעשרות משפחות, כך שהמקום הופך להיות אפילו יותר עמוס מאשר בימים אחרים. כמות האנשים הרבה שממלאת את הכותל המערבי מקשה מאוד על מציאת חנייה – דבר שמחריף כאשר החוגגים מגיעים במספר רכבים פרטיים.

הסעות לכותל באבי הסעות תבטיח לכם ראש שקט!

אם אתם רוצים לחגוג את בר המצווה של הילד שלכם בכותל המערבי, להתפלל יחד עם כל הקרובים, להתרגש מעצם העובדה שהילד הצעיר הופך להיות אדם בוגר ובהמשך לסעוד במסעדה טובה באזור ולחזור לביתכם בראש שקט, תוכלו לנסוע עם אבי הסעות וליהנות לאורך כל האירוע – החל משלב הנסיעה לאירוע ועד החזרה.

עם כמה נקודות איסוף שתבחרו

אנו פועלים בכל רחבי הארץ ויכולים לאסוף את החוגגים ממספר נקודות ולאפשר לכולם לנסוע ביחד וליהנות מזמן איכות. במידה שחלק מהמוזמנים שלכם גרים למשל בחיפה, בעוד אחרים מגיעים מאזור המרכז ואורחים אחרים מגיעים מאזור הדרום, נוכל לאסוף את כולם ולחסוך לכם את הצורך לקבל שירות ממספר חברות הסעות שמספקות שירותים באזורים ספציפיים בלבד.

תוכלו לחסוך את הדאגות בנוגע לנסיעה, להוציא רכבים פרטיים, לתכנן את אופן איסוף החוגגים, להיאבק בפקקים ובחיפושים אחר חנייה.

עם כמה רכבים שרק תצטרכו

לחברת ההסעות שלנו יש מגוון נרחב של רכבים מבחר הרכבים שלנו יאפשר לכם לבחור ברכב שעונה על הצרכים המדויקים שלכם: תוכלו להזמין מוניות גדולות שמכילות 8 או 10 מקומות ישיבה, מיניבוסים שמכילים 14 או 20 מקומות ישיבה, מידיבוסים שמכילים 23, 28 או 40 מקומות ישיבה או אוטובוסים שמכילים 53 או 60 מקומות ישיבה. הרכבים שלנו מתוחזקים, נעימים, מרווחים וממוזגים ונהגינו האיכותיים מקפידים על כל כללי הבטיחות ומעניקים לכל נוסע ונוסעת יחס אישי ואדיב.

הסעות לבר מצווה בכותל המערבי – רעיונות לחגיגה ייחודית

חגיגת בר מצווה בכותל המערבי מאפשרת לחוגגים להרגיש את האווירה המיוחדת של המקום, אווירה שמתאפיינת בתחושה של קדושה וחיבור לרוח ולמסורת. חגיגת בר מצווה בכותל המערבי היא דרך נפלאה לחגוג את האירוע המרגש שייזכר על החוגגים ועל וכל המוזמנים למשך שנים רבות.

אנשים שחוגגים בר מצווה בכותל המערבי יכולים לייצר שילוב בין מסיבה מודרנית ומסורתית. אצל רבים מהחוגגים אין מסיבה בלי ארוחה איכותית ובהחלט ניתן למצוא מסעדות טובות שנמצאות ליד הכותל המערבי, למעשה ישנן מסעדות שמתמחות בסעודות לכבוד חגיגת בר מצווה.

כמו כן, ניתן לטייל באזור ולשלב בחגיגה מוזיקה שהחוגגים אוהבים. חלק מהחוגגים מחליטים לשלב בחגיגת בר המצווה תהלוכה ייחודית שכוללת שופרות ומתופפים, אמנים או פייטנים ולהקרין סרטים שמתמקדים בילד שחוגג את בר המצווה.