הסעות באשדוד

נסיעות ממושכות מאשדוד לאזורים שונים ברחבי הארץ עשויות להקשות מאוד על הנהגים ולגרום לכך שהם יגיעו אל היעד עייפים ועצבניים. אנו בחברת אבי הסעות מספקים פתרון מלא לבעיה ומאפשרים לנוסעים שלנו ליהנות מנסיעה ברכבים מתוחזקים, מרווחים, ממוזגים ונוחים, כך שבמקום לסבול במהלך הדרך ולהגיע עייפים, הם מגיעים אל יעדם נינוחים ומרוצים.

לפי הסטטיסטיקות, נמצא כי לא מעטים מתושבי אשדוד עובדים מחוץ לעיר. במאמר שפורסם באתר אשדוד נט בחודש פברואר השנה, נכתב כי 43% מתוך 106,000 תושבים שמשתתפים בשוק העבודה נאלצים לצאת מהעיר כדי להגיע לעבודתם. 58.9% מהעובדים דיווחו שכדי להגיע אל עבודתם עליהם לנסוע במשך 30 דקות לכל היותר, בעוד 37.9% מהעובדים דיווחו שעליהם לנסוע מעל ל-30 דקות.

גם אנשים שמעוניינים לצאת לטיול או לביקור בערים שונות בארץ ומתגוררים באשדוד נאלצים לנסוע במשך זמן רב. במידה שהנסיעה מתקיימת בתחבורה ציבורית, הרי שהעומס והצפיפות עשויים להקשות מאוד על הנוסעים, בעיקר בחודשי הקיץ, בהם הטמפרטורה עשויה לעמוד על 30 מעלות ומעלה.

הסעות אשדוד

הסעות לכל מטרה

אם אתם קבוצת עובדים שמתגוררת באשדוד ונאלצת לנסוע מדי יום במשך 30 דקות לכיוון כדי להגיע אל לעבודה, לעמוד בפקקים, להתעצבן ולסבול מהחום והצפיפות, כדאי לכם להכיר אותנו

אנו מספקים שירות לקהל נרחב של נוסעים, ביניהם: עובדי חברה, אנשים שמעוניינים להגיע לאירועים ברחבי הארץ, דתיים, קבוצות שנוסעות לטיולים, ילדים ותלמידים (לכל נהגינו יש רישיון הסעות תלמידים וילדים וכל הנוסעים מבוטחים).

נהגי החברה המנוסים שלנו יכולים להסיע אתכם לכל מקום בארץ ולהפוך את הנסיעה שלכם לחוויה נעימה במיוחד.

ניתן לבצע איסוף מאשדוד ולהמשיך לאסוף נוסעים נוספים מאזורים שונים להסעות במרכז. בצורה זו ניתן לחסוך את הצורך להוציא רכבים פרטיים או לנסוע בתחבורה ציבורית בנפרד.

שירות זה מתאיםגם לעובדים שנוסעים לעבודה, קבוצות מבוגרים או ילדים שיוצאות לטיולים וקבוצות שנוסעות לאירועים שונים. חשוב לציין שאנו מאפשרים ללקוחותינו לשלם בשוטף+, זאת בניגוד לחברות הסעות אחרות שאינן מציעות ללקוחותיהן את האפשרות לשלם בצורה זו.

הרכבים

אנו מחזיקים במגוון רכבים בגדלים שונים, כך שניתן להזמין מאתנו אוטובוסים שמכילים 53 מקומות ישיבה, אוטובוסים שמכילים 60 מקומות ישיבה ומידיבוסים שמכילים 23 מקומות ישיבה, 28 מקומות ישיבה או 40 מקומות ישיבה.
כמו כן, ניתן להזמין מאתנו מיניבוסים שמכילים 14 מקומות ישיבה ו-20 מקומות ישיבה ומוניות גדולות שמכילות 8 מקומות ישיבה ו-10 מקומות ישיבה.
במידה שלקוחותינו מעוניינים לקבל מידע על הרכבים בטרם ביצוע ההזמנה, אנו יכולים לשלוח להם תמונות של הרכבים ומפרטים מדויקים.
הרכבים המגוונים שלנו מאפשרים לנו לספק מענה מלא לצרכיהם של הנוסעים השונים, כך שהם יכולים ליהנות מנסיעה ברכב מרווח, ממוזג ונוח, בלי להיסחב בדרכים, בלי להיאלץ לשמור על ריכוז במשך הנסיעה, בלי להתמודד עם נהגים לא זהירים ובלי לסבול מחום וצפיפות.

אמינות

האמינות שלנו והדבקות בעבודה בשקיפות מלאה הן קו מנחה עבורנו. שקיפות זו חלה כמובן גם על המחירים שלנו. אנו מפרסמים את מחירינו באתר, כך שלקוחותינו לא צריכים לצלצל אלינו באופן מיוחד ולשוחח עם נציגים כדי לקבל תשובה בנוגע למחירים. יחד עם זאת, תמיד ניתן לצלצל אלינו ולקבל הצעת מחיר בטלפון. מהרגע שניתנה ללקוח הצעת מחיר היא לא תשתנה, לא יהיו שינויים או טריקים של הרגע האחרון. 

הסעות באשדוד