הסעות באשקלון

חברת אבי הסעות מציעה את האלטרנטיבה הטובה ביותר לנסיעות ברכבים פרטיים ותחבורה ציבורית באשקלון ומחוצה לה. בין אם אתם מעוניינים להגיע לאיזור גוש דן, צפונה, או אפילו לאזור הדרום, נשמח לעמוד לרשותכם ולהפוך את חוויית הנסיעה לנעימה ומהנה ומסייעת לנוסעים רבים פשוט ליהנות מחוויית הנסיעה.

הסעות באשקלון בתחבורה הציבורית

מיקומה הדרומי של אשקלון מקשה מאוד על תושביה ובמידה שהם מעוניינים לצאת מהעיר ולהגיע ליעדים שונים ברחבי הארץ, עליהם לנסוע בתחבורה ציבורית במשך שעה ומעלה. כתוצאה מהנסיעות הארוכות וההתנהלות הסבוכה שמאפיינת את התחבורה הציבורית, הם מגיעים אל היעד מותשים.

"שוב שיבושים קשים – בוטלו רכבות מאשקלון למרכז", כך נכתב במאמר שפורסם בוואינט בחודש אפריל השנה. 

 וכך קורה שדווקא אמצעי התחבורה שאמור להקל על תושבי העיר בצורה משמעותית – הרכבת, יוצר את המצב ההפוך.

התקלות, העומסים והאפשרויות האחרות שאינן קוסמות לתושבי אשקלון – ביניהן: נסיעות ממושכות ברכבים פרטיים או נסיעות באוטובוסים, פוגעים בכל שגרת החיים וגורמים לכעסים, תסכול, עייפות ותחושת חוסר אונים.

במצב זה קשה לתכנן גם נסיעות למטרות משמחות, כמו למשל: טיולים או ימי גיבוש לעובדי חברות, ונסיעות שאמורות להיות קלילות מקבלות את כל תשומת הלב ומשבשות את החוויות.

הסעות באשקלון

הסעות באשקלון זה רק אבי הסעות

החברה שלנו – אבי הסעות, יכולה לשנות את חווית הנסיעות שלכם ולגרום לכל הסעה למרכז להיות מהנה ונטולת לחצים. הנהגים המנוסים והמיומנים שלנו יגרמו לכם להרגיש בהבדל מהרגע שבו תעלו על הרכב.

בזכות השירות והמחיר

כדי שהנוסעים שלנו יבצעו את הבחירות הנכונות ביותר עבורם, אנו מאפשרים לכל לקוחותינו לקבל תמונות ומפרטים של הרכבים, כך הם יכולים לדעת בוודאות שהם בחרו ברכבים שמתאימים לצרכים שלהם.

אנו מספקים הצעות מחירים באופן מידי – ברגע שהלקוח פונה אלינו הוא מקבל מידע על המחירים. בנוסף לכך, יכול כל אדם שמתעניין בשירותים שלנו לעיין באתר שלנו ולמצוא מחירון מפורט. מהרגע שבו ניתנה הצעת מחיר, המחיר לא ישתנה, לקוחותינו יכולים להיות רגועים לגבי הנושא שכן לא יהיו הפתעות לא נעימות, או במילים אחרות – המחירים לא יעלו בהמשך.

כמו כן, אנו מסכימים לעבוד עם שוטף+, דבר שחברות הסעות רבות אינן מציעות ללקוחותיהן. אנו דוגלים באמינות ושקיפות ומקפידים על כך שכל המחירים יהיו ברורים וידועים מראש.

בזכות הרכבים

החברה שלנו מחזיקה בשפע גדלים של רכבים, כך שאנו יכולים לספק מענה לכל קבוצת נוסעים, בין אם מדובר על קבוצה של 8 נוסעים או 60 נוסעים ומעלה.

בין הרכבים שלנו תוכלו למצוא מוניות גדולות בהן אנו יכולים להסיע 8 נוסעים או 10 נוסעים, מיניבוסים בהם אנו יכולים להסיע 14 נוסעים או 20 נוסעים, מידיבוסים בהם ניתן להסיע 23 נוסעים, 28 נוסעים או 40 נוסעים ואוטובוסים שמתאימים ל-53 נוסעים או 60 נוסעים. כמובן שבמידת הצורך, ניתן להזמין מספר רכבים.

כל הרכבים שלנו מתוחזקים ומרווחים, והמיזוג האיכותי יאפשר לכם לשכוח מהחום שמאפיין נסיעות בתחבורה ציבורית.