הסעות בפתח תקווה

אבי הסעות מציעה הסעות בפתח תקווה וממנה לכל מקום בארץ במחירים שווים! הנהגים שלנו מכירים היטב את כל הדרכים בארץ ומקפידים להתעדכן בנוגע לכל התקלות והעומסים בכבישים כך שתוכלו להיות רגועים ולהגיע אל יעדם ללא קושי.

פתח תקווה היקרה, בבקשה ממך, תפסיקי להפתיע אותנו בכבישים

התחבורה הציבורית בפתח תקווה כל כך בעייתית, עד שנפתחה כנגדה קבוצה בפייסבוק. חברי הקבוצה, שמספרם עומד על 500 ומעלה, דורשים שיפור בשירותיה של התחבורה הציבורית, עם דגש על נתיבי התחבורה, הגברת תדירות האוטובוסים והוספה של תחנות.

מעבר לזאת, אם בוחנים את התקלות שבכבישי העיר, ניתן לראות שרק השנה נפער בולען באמצע אחד הכבישים, הבולען היווה סיכון רב והוביל לכך ששני נתיבים נחסמו.

ניתן להבין שמצב התחבורה והכבישים מקשה מאוד על הנהגים ברכבים הפרטיים וכן על הנוסעים בתחבורה הציבורית, שנאלצים להתמודד עם תקלות שמסכנות אותם ומשבשות את סדר היום שלהם.

כתושבי פתח תקווה, סביר להניח שגם אתם התעייפתם מהתחבורה הציבורית שבעיר. ניתן בהחלט להבין את הייאוש שלכם.

לצד הכעס והתסכול שאתם וודאי חשים בנוגע לתחבורה הציבורית ולצורך להישאר כל הזמן עם היד על הדופק כדי להימנע מתקלות בכבישים ומפקקים מתישים בעת נהיגה ברכבים פרטיים, כדאי שתדעו שיש לכם אפשרות לנוע באמצעי תחבורה אחרים.

בעזרת שירותי ההסעות של החברה שלנו למשל, תוכלו להסיר דאגה בנוגע לכל הקשור להתניידות בדרכים.

הסעות פתח תקווה

הסעות בפתח תקווה עם אבי הסעות!

לצד הכעס והתסכול שאתם וודאי חשים בנוגע לתחבורה הציבורית ולצורך להישאר כל הזמן עם היד על הדופק כדי להימנע מתקלות בכבישים ומפקקים מתישים בעת נהיגה ברכבים פרטיים, כדאי שתדעו שיש לכם אפשרות לנוע באמצעי תחבורה אחרים. בעזרת שירותי ההסעות של החברה שלנו למשל, תוכלו להסיר דאגה בנוגע לכל הקשור להתניידות בדרכים.

בזכות הנהגים

נהגי החברה שלנו מקצועיים ומנוסים ביותר, עם שפע ניסיון בנהיגה בכל רחבי הארץ, הם יודעים בדיוק באילו דרכים לבחור ומקפידים להתעדכן בנוגע לכל תקלה ובעיה שמתעוררת בכבישים. המקצועיות והמיומנות של הנהגים מאפשרות לנוסעים שלנו להגיע ליעד בזמן ולהימנע מלחצים ודאגות.

נהגינו יכולים להסיע אתכם לכל יעד בבטחה, בין אם מדובר על נסיעות לעבודה, נסיעות ליום גיבוש של עובדי החברה, הסעות ילדים ותלמידים (לכל נהגינו יש רישיון להסעת ילדים תלמידים), נסיעות לטיולים ואירועים ונסיעות לכל מטרה אחרת. כל הנוסעים שלנו מבוטחים, כך שתוכלו להיות רגועים בנוגע לנושא.

בזכות הרכבים

אנו מחזיקים במגוון נרחב של רכבים מרווחים, ממוזגים ומתוחזקים, כך שאנו יכולים להציע לכם מוניות גדולות ומרווחות שמכילות 8 או 10 מקומות ישיבה, מיניבוסים שמכילים 14 או 20 מושבים, וכן מידיבוסים שמכילים 23 מקומות ישיבה, 28 מושבים ו-40 מושבים ואוטובוסים שיכולים להכיל 53 נוסעים ו-60 נוסעים.

בזכות מגוון האפשרויות להסעה

מעבר לזאת, אנו יכולים לאסוף את נוסעינו מאזורים שונים ברחבי הארץ, כך שנוכל למשל להסיע קבוצת אנשים לאירוע, להתחיל את דרכינו בפתח תקווה ולהמשיך לאזורים נוספים. בצורה זו אנו חוסכים את הצורך להוציא רכבים פרטיים ולנהוג במשך זמן ממושך, להיסחב בתחבורה הציבורית המתישה או להזמין מוניות יקרות שכלל לא מספקות מענה לקבוצות. נסיעות ברכבים שלנו מאפשרות לכל לקוחותינו ליהנות מזמן איכות ושלווה במהלך הנסיעה ולהגיע בזמן לכל מקום.