הסעות בראש העין

נסיעות מראש העין אל אזורים שונים בארץ, עשויות להיות מאוד מעיקות ומעייפות. עם אבי הסעות, ניתן לחסוך את המועקה ולהגיע לכל יעד בקלות, נוחות וללא לחצים מיותרים.

נסיעות מראש העין אל אזורים שונים ברחבי הארץ, ואפילו לתל אביב, יכולות להקשות מאוד על נהגים שנוסעים ברכב פרטי, שכן בשעות העומס הן יכולות להמשך כמעט שעה וזה עוד לפני שהתחיל חיפוש החניה. כשמדובר על טיול למשל או הסעה לאירוע, הרי שהנסיעה כזו יכולה לשבש את כל מצב הרוח של הנוסע. ביצוע נסיעה כזו בתחבורה ציבורית ובעיקר באוטובוסים תוכל לארוך יותר משעה וחציץ

 כשבודקים את מחירי המוניות מראש העין אל תל אביב למשל, נמצא שהמחירים עומדים על 150 שקלים בממוצע, כך שגם אופציה זו אינה מזהירה במיוחד. מעבר לזאת, השימוש במוניות אינו מתאים לקבוצות שעולות על 4 אנשים.  

הנסיעות הממושכות הללו דורשות מציאת פתרון נוח ופשוט יותר. במידה שאתם מתגוררים בראש העין ונאלצים להתנייד באמצעות הרכב הפרטי שלכם ולנהוג במשך זמן רב או להיעזר בתחבורה הציבורית הבעייתית, כדאי שתדעו שיש לכם פתרון אחר, פתרון יעיל ופשוט יותר.

הסעות ראש העין

הסעות בראש העין זה רק אבי הסעות!

מגיעים לכל מקום

אבי הסעות, מספקת שירותי הסעות בכל רחבי הארץ, לרבות מראש העין אל חלקי הארץ השונים. במידה שאתם מחפשים פתרון הולם להסעות במרכז, תוכלו לפנות אלינו ולקבל שירות מקצועי ואמין. נהגי החברה הזהירים, האדיבים והמנוסים שלנו מכירים את כל המסלולים ויודעים כיצד לבחור את הדרכים הבטוחות והמהירות ביותר. 

הרכבים

הרכבים שלנו מגוונים ביותר. תוכלו לבחור באוטובוסים שמכילים 53 מקומות ישיבה או 60 מקומות ישיבה, מוניות גדולות שמכילות 8 מושבים או מוניות שמכילות 10 מושבים, מידיבוסים שמכילים 40 מושבים, 28 מושבים או 23 מושבים או מיניבוסים שמכילים 20 מקומות ישיבה או 14 מקומות ישיבה. כל הרכבים שלנו מתוחזקים בצורה קפדנית, ממוזגים ומאוד מרווחים – כך שתוכלו לנוח במהלך הנסיעה, לקרוא ספר, לשוחח בטלפון, לשבת בנוחות עם הנוסעים וליהנות מזמן איכות ולהרגיש בנוח גם אם לקחתם אתכם ציוד.