הסעות עובדים

כדי שיהיה ניתן ליהנות מאירועי החברה, יש לדאוג גם לחברת הסעות שתאפשר לעובדים ליהנות גם מהדרך אל מקום האירוע. אנו בחברת אבי הסעות מציעים שירותי הסעות לעובדים ומקפידים להעניק לכל הנוסעים חוויית נסיעה נעימה.

החברה שלנו – אבי הסעות, הינה חברה מקצועית ואמינה. בין מגוון שירותי ההסעות המיוחדים שאנו מציעים ללקוחותינו, אנו מספקים שירותי הסעות לעובדים ויכולים להסיע אותם למגוון אירועים שמתקיימים במסגרת העבודה.

הנהגים המקצועיים והאדיבים שלנו מכירים היטב את כל אזורי הארץ, יכולים לאסוף את עובדי החברה מכל אזור ולהסיע אותם לכל יעד.

מעבר לזאת, אנו יכולים לאסוף את העובדים מנקודות שונות ברחבי הארץ. במידה שלמשל האירוע מתקיים בצפון הארץ והעובדים מתגוררים בערים שונות, נוכל לאסוף אותם מאזורים שקרובים למקום מגוריהם – להתחיל מהאזורים הדרומיים ביותר ולהגיע אל האזורים הצפוניים, ומשם – אל המקום בו האירוע מתקיים.

איסוף מנקודות שונות יכול לחסוך למארגני ההסעה את הצורך להזמין רכבים ממספר חברות הסעות ולאפשר לעובדים להימנע מנסיעה למקום העבודה במידה שהם אינם צריכים לעבוד באותו היום שבו האירוע מתקיים.

מפרטים ותמונות של הרכבים

 רוצים לקבל מידע נוסף על הרכבים? תוך שניות יישלחו אליכם תמונות ומפרטים

אנו מציעים מגוון נרחב של רכבים מתוחזקים, ממוזגים, נקיים ומרווחים, כך שניתן להזמין מאתנו למשל: מוניות גדולות ונוחות שמכילות שמונה או עשרה מושבים, מידיבוסים שמכילים עד ארבעים מושבים ואוטובוסים מרווחים שיכולים להכיל 60 מושבים.

 מבחר הרכבים שלנו מאפשר לכל לקוח למצוא אצלנו את הרכב שעונה על צרכיו, להסיע מעט עובדים או מספר גבוה של עובדים ולספק לכל הנוסעים חוויית נסיעה נעימה ובטוחה.

כמו כן, אנו מאפשרים לכל המתעניינים בשירותינו לקבל מפרטים מלאים ותמונות של הרכבים השונים. במידה שלקוחותינו מבקשים מאתנו לקבל מפרטים ותמונות של רכבים מסוימים, אנו שולחים אליהם את המידע באותו רגע. כך, הם יכולים לדעת האם הרכב מתאים להם ועונה על הדרישות שלהם מבחינת הגודל, המראה ושאר הפרמטרים ולהיות רגועים בנוגע לבחירה שלהם.

עובדים עם שוטף+

בניגוד לחברות הסעות אחרות שאינן גמישות באופן התשלום, אנו עובדים גם עם שוטף+. בנוסף, כל המחירים שלנו מפורסמים במחירון ההסעות שנמצא באתר

הגמישות שלנו באופן התשלום יכולה להקל מאוד על ההתנהלות הכספית של החברות שמקבלות מאתנו שירותי הסעות ולאפשר להן לעבוד אתנו בנוחות וללא לחצים.