הסעות תיירים

במידה שאתם מתכננים לארגן טיולים לקבוצות חברים, בני משפחה או מכרים שמגיעים לביקור בארץ ואתם מחפשים חברה מקצועית שמספקת שירותי הסעות, תוכלו לפנות אל חברת ההסעות שלנו – אבי הסעות ונהגינו המקצועיים יסיעו את הקבוצה לכל יעד.

החברה שלנו מספקת שירותי הסעות בכל רחבי הארץ, לכל מטרה, במגוון גדול של רכבים לבחירתכם ובמחירים משתלמים במיוחד!

אמינות מעל הכל!

אמינות היא ערך בסיסי עבור החברה שלנו ובמידה שאנו נותנים הצעת מחיר וסוגרים עם הלקוח על התשלום, הסכום לא יעלה בהמשך. חשוב לנו להדגיש את הנושא משום שלצערנו, לא כל ספקי השירותים נוהגים כך. בנוסף לכך כל מחירי ההסעות מפורסמים באתר

לא מעט נוסעים נכוו מחברות הסעות ונהגים שהציעו מחיר נמוך מאוד בתחילת ההתקשרות ומצאו סיבות שונות כדי להעלות את המחיר בהמשך, כמו למשל: בשל תקלה שחלה ברכב ודרשה הקפצה של רכב אחר או נוסע שלא הרגיש טוב וגרם לנהג לעצור את הנסיעה. הנוסעים שלנו יכולים להיות בטוחים שאנו נעמוד במילה שלנו, נדאג להם לאורך כל הדרך, נספק מענה מהיר לכל תקלה ולא נעלה את המחיר שנקבע מראש.

הסעות תיירים

הסעות בכל רחבי הארץ

שירותי ההסעות שלנו ניתנים בכל רחבי הארץ – מהסעות בדרום ועד הסעות בצפון. עם הנהגים שלנו התיירים יכולים להגיע לאילת, לירושלים, לצפת, לנהריה, לתל אביב ולכל עיר, כפר או מושב.

הנהגים שלנו בקיאים בכל המסלולים ומתעדכנים באופן קבוע בנוגע לפקקים ועומסים. ניסיונם של נהגי החברה מאפשר להם גם לדעת באילו נתיבים לבחור כדי להגיע במהירות אל היעד וכדי לשמור על ביטחונם של הנוסעים.

כמו כן, יכולים הנהגים לאסוף את התיירים מנקודות שונות ברחבי הארץ, זהו יתרון משמעותי עבור הנוסעים ועבור מארגני ההסעה.

האפשרות לאסוף את התיירים שמתארחים באזורים שונים ברחבי הארץ, חוסכת למארגני ההסעות את הצורך לקבל שירות ממספר חברות הסעות – דבר שגורם להתנהלות להיות מורכבת יותר.

האיסוף מנקודות שונות ברחבי הארץ על ידי חברת הסעות אחת, מאפשר לכל קבוצת התיירים להגיע ביחד ולהתחיל לגלות אל הארץ ללא הצורך להמתין לשאר הרכבים.

נהגים אדיבים ונחמדים

כחברה שמקפידה לספק שירות ברמה גבוהה גם כאשר מדובר בשירותי הסעות מיוחדים, אנו שמים דגש רב על מתן יחס אישי לכל נוסע. כדי לעשות זאת, אנו בוחרים את נהגינו היטב, כך שעובדים אצלנו רק נהגים אדיבים, נחמדים ומנומסים.

נהגינו מברכים את כל הנוסעים לשלום, מחייכים אליהם ונוהגים בהם ברגישות, כך שגם אם התיירים לא דוברי עברית או אנגלית, הם יכולים להרגיש שמוענק להם יחס חם דרך הבעות הפנים ושפת הגוף של הנהגים.

ההתנהגות המנומסת באה לידי ביטוי גם באופן הנהיגה של הנהגים, שנוהגים באופן שקול ומחושב ואינם מביעים לחץ או עצבנות, גם אם הכבישים עמוסים בזמן הנסיעה.