התלמידים שלכם נמצאים בידיים טובות

כדי שהתלמידים יגיעו בבטחה לאירועים וטיולים שונים שמתקיימים מטעם המתנסים או בתי הספר, חשוב שתבחרו בחברת הסעות מקצועית שתספק רכבים מתוחזקים מרווחים, נקיים וממוזגים ותעסיק נהגים מנוסים, זהירים ובעלי כל הרשיונות המתאימים. החברה שלנו – אבי הסעות, עונה על כל הקריטריונים החשובים הללו.

נהגים שמחזיקים בכל הרישיונות הנחוצים להסעות תלמידים

נהגים שמסיעים תלמידים חייבים להחזיק ברישיונות מתאימים. בין הרישיונות הללו יש לציין את: רישיון D1 (בעבר: דרגה 5) ורישיון D (בעבר: דרגה 6).

רישיון D1 הינו רישיון להסיע לתלמידים באוטובוס זעיר או להסיע עד 16 תלמידים (נוסף על הנהג) במונית. רישיון D הינו רישיון להסיע תלמידים באוטובוס. כל נהגי החברה שלנו באבי הסעות מחזיקים ברישיונות הדרושים ומקפידים לנהוג בהתאם לכל כללי הבטיחות.

מגוון רכבים ברמה הגבוהה ביותר

החברה שלנו יכולה לספק מענה לכל קבוצת תלמידים – בין אם מדובר על קבוצה קטנה או גדולה ביותר. אנו מחזיקים במוניות גדולות שמכילות שמונה או עשרה מקומות ישיבה, מיניבוסים שמכילים ארבע עשר או עשרים מקומות ישיבה, מידיבוסים שמכילים עשרים ושלושה, עשרים ושמונה או ארבעים מקומות ישיבה ואוטובוסים שמכילים חמישים ושלושה או שישים מקומות ישיבה. אפשר גם להזמין מאתנו מספר רכבים במקרה שיש צורך להסיע מעל 60 תלמידים. אצלנו יכול כל לקוח למצוא את השירות שעונה על צרכיו.

מסיעים תלמידים בכל רחבי הארץ

החברה שלנו מספקת שירותי הסעות מיוחדים בכל הארץ, כך שנוכל לאסוף את התלמידים מכל אזור ולהסיע אותם למגוון אתרים ופעילויות שמתקיימות בערים ובאזורים שונים ברחבי הארץ.

אתנו המרחקים כבר אינם משמעותיים והנסיעות אינן מעיקות, שכן הנהגים שלנו מכירים היטב את כל המסלולים, אינם מתבלבלים ובוחרים בדרכים המהירות והבטוחות ביותר.

עובדים עם שוטף+

החברה שלנו מציעה לכל לקוחותיה את האפשרות לשלם בשוטף+, זאת בניגוד לחברות הסעות אחרות שאינן יכולות או אינן מסכימות לעבוד בצורה זו. הגמישות הרבה שלנו מאפשרת ללקוחות רבים לקבל מאתנו שירות ולשלם באופן שמתאים ונוח להם.

אמינים ורגישים גם במצבי חירום

מהרגע שסוגרים אתנו מחיר, המחיר לא ישתנה. ניתן לקבל מאתנו הצעת מחיר מיד בשיחה הראשונה ואף להתעדכן במחירון שלנו שמופיע באתר.

אנו דוגלים באמינות ושירותיות, ובמידה שנוצר מצב חירום, כמו למשל: במקרה שאחד התלמידים לא מרגיש טוב ויש לעצור את הנסיעה, לא נעלה את המחיר.

אנו נוהגים בלקוחותינו ברגישות רבה, מקפידים לעמוד במילתנו ולספק מענה מהיר ויעיל בכל מקרה חירום. לעולם לא ננצל מצב שבו הנוסעים שלנו לא מרגישים טוב או חסרי אונים.