קבוצות גדולות – לנסוע ולהגיע יחד לכל יעד

אם אתם מתכננים לארגן טיול משפחות, טיול לתלמידים, יום גיבוש לעובדי החברה או אירוע מכל סוג אחר, וזקוקים לכמה אוטובוסים או רכבים בגדלים שונים, אתם מוזמנים לפנות אל חברת ההסעות שלנו וליהנות משירות אמין ומקצועי ובמחירים שווים במיוחד.

החברה שלנו מספקת מענה גם לקבוצות גדולות בכל מקום בארץ ומסיעה לכל אתר שרק תחפצו.

מגוון נרחב של רכבים – ממוניות גדולות ועד אוטובוסים

החברה שלנו מחזיקה במגוון נרחב של רכבים בגדלים שונים, כך שתוכלו להזמין מאתנו ממוניות גדולות ועד אוטובוסים. יש לנו מוניות שמתאימות לשמונה נוסעים ועשרה נוסעים, מיניבוסים שמתאימים לארבע עשר נוסעים ועשרים נוסעים, מידיבוסים שמתאימים לעשרים ושלושה נוסעים, עשרים ושמונה נוסעים וארבעים נוסעים ואטובוסים שמתאימים לחמישים ושלושה נוסעים ושישים נוסעים. כמו כן, ניתן להזמין מאתנו מספר רכבים.

כל הרכבים שלנו מתוחזקים, ממוזגים, נקיים ומרווחים והמבחר הנרחב מאפשר לכל קבוצת נוסעים, גם אם מדובר על קבוצה גדולה ביותר, לבחור ברכב שעונה על צרכיה.

הסעות לקבוצות גדולות

מסיעים בבטחה בכל רחבי הארץ

 נוכל להסיע אתכם לכל יעד. אנו מספקים שירותי הסעות בכל רחבי הארץ, אם אתם קבוצת נוסעים גדולה ומתגוררים באזורים שונים בארץ, תוכלו להזמין מאתנו רכב גדול שמכיל מקומות ישיבה רבים ונוכל לאסוף אתכם ממגוון נקודות.

לדוגמה: אם אתם נוסעים לאירוע שנמצא בדרום הארץ, נוכל להתחיל לאסוף את הנוסעים שמתגוררים באזורים הצפוניים ולהמשיך אל אזורי המרכז והדרום. בצורה זו תוכלו לנסוע ביחד בלי להיאלץ להזמין רכבים ממספר חברות הסעות ולהשקיע מאמצים רבים בביצוע תיאומים. שירותי ההסעות שלנו יאפשרו לכם להגיע אל היעד בדיוק בזמן וליהנות מזמן איכות במהלך הנסיעה.

אמינות ומחיר ללא תחרות!

אחד הנושאים החשובים ביותר עבור החברה שלנו הוא האמינות, ובמידה שנסגור אתכם על מחיר, הוא לא ישתנה בהמשך.

ניתן לקבל מאתנו הצעת מחיר כבר במהלך השיחה הראשונה ובנוסף לכך, ניתן לקבל את כל המידע בנוגע למחירים שאנו גובים באתר שלנו, בו ניתן למצוא מחירון מפורט.

חשוב לנו להדגיש שהחברה שלנו לא מבצעת "תרגילים" ללקוחותיה, תרגילים שלצערנו מתבצעים על ידי חברות הסעות שונות ונהגים מסוימים. אצלנו לא יתקיים מצב שבו אנו מציעים מחיר נמוך מאוד שעולה בהמשך בשל סיבות שונות, כמו למשל: בשל רכב שנתקע באמצע הדרך וצורך להזמין רכב חלופי במהירות. לעולם לא ננצל סיטואציה שבה הנוסעים שלנו נמצאים בלחץ והמחירים שלנו יישארו קבועים בכל מצב.